slonkokg napisał(a):Jakos nie wygląda na grzecznąTak jak jej kuzynka
Pozdrowionka Madziulka
czy Ty coś sugerujesz?

slonkokg napisał(a):MadziUlka napisał(a):slonkokg napisał(a):Jakos nie wygląda na grzecznąTak jak jej kuzynka
Pozdrowionka Madziulka
czy Ty coś sugerujesz?
Jakbym mogłaDwie pocieszne istoty, tworzące społecznośc naszej cudnej szkoły. Ach jakie to słodkie
![]()

) książki i tak pewnie kupie we wrześniu ale warto mieć juz spis
dziex Martusiu za info 

z reszta Gapcio Ci wsyzstko objaśni
jak tam wasze morale? 
ja chyba tez tak bede miał
choć jak narazie to mi nie tęskno do niej 
slonkokg napisał(a): Do zobaczenia i bardzo proszę być grzecznym i pilnie sie uczyć przez te 10 miesiecyNie chce Was widziec u siebie
![]()
btw. Zakończenie tego roku szkolnego - 30 czerwca 2006 r.![]()
![]()
![]()
Powodzenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości