kamila napisał(a):agentWomen napisał(a):Ja sie wczoraj bawilam wysmienicie, z bitą śmietaną i wisienką na wierzchu![]()
Świntuch,![]()
![]()
Jaki świntuch??
Przecież byłam w miarę grzeczna

kamila napisał(a):agentWomen napisał(a):Ja sie wczoraj bawilam wysmienicie, z bitą śmietaną i wisienką na wierzchu![]()
Świntuch,![]()
![]()

slonkokg napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Nie ma to jak domowe imprezki...![]()
![]()
Superancko
Rocznica ślubu przyjaciółTypowa domówka - dobrze prawisz droga Koleżanko, że takowe są najlepsiejsze
![]()

slonkokg napisał(a): Hehe grubo byłoAle już mam dość. Musze troszke odpocząć
Wiesz... ja chyba też

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości