Gothic III

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Xardas » piątek, 26 sie 2005, 19:29

mozesz być pewien, że nie tylko Ty na nią czekasz :D :D

A tu masz wymagania:

Kod: Zaznacz cały
Minimalne:
Procesor: Intel Pentium IV 2 GHz
Karta graficzna: Obsługująca standard PixelShader 2.0
System operacyjny: 2000/XP
Pamięć: 512 MB RAM
Napęd DVD

Zalecane
Procesor: Intel Pentium IV 3ghz
Karta graficzna: GeForce FX5600
System operacyjny: 2000/XP
Pamięć: 1024 RAM


p0zdrawiam
Avatar użytkownika
Xardas
Coś tam napisał
 
Posty: 63
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 15:02
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Owee » sobota, 27 sie 2005, 09:56

wciąż spełniam wszytkie wymagania zalecane :)
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Xardas » sobota, 27 sie 2005, 14:01

ja bym chciał jes spełniać :D
Avatar użytkownika
Xardas
Coś tam napisał
 
Posty: 63
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 15:02
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Owee » sobota, 27 sie 2005, 21:31

Stef@n napisał(a):3GB ram...lol :D tez tak chce :)


niby gdzie tak jest napisane?
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez fern » niedziela, 28 sie 2005, 09:45

2x512MB Kingston Dual DDR (z podpisu Bartosza) + "a wciągu miecha chce dokupić ram do 2GB 4x512MB DualDDR" daje nam 3GB RAM.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Owee » niedziela, 28 sie 2005, 10:19

aahhhhhhhh - wam chodzi o jego sprzęt - myślałem ze o wymagania sprzętowe do gry...

tylko jest jeden mały feler - gdzie on wsadzi 6 kości 512MB i to jeszcze w dual channel ? :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez fern » niedziela, 28 sie 2005, 11:29

Jak kupuje to jakiś patent raczej ma... ja się tak sprzętem nie interesuje, wydedukowałem tylko jego post ;P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość