Jaką książkę teraz maglujesz vol. 2.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Olga » czwartek, 18 sie 2005, 14:18

WZT napisał(a):Olga, naprawde sie to Tobie sie podobalo????
Ja sie bardzo wynudzilem przy tej ksiazce-nawet nie do tarlem do konca bo dalem sobie spokoj a co jest dziwne bo kiedys bardzo lubilem tego autora i ta jego ksiazka mi niezbyt przypadla do gustu.... po prostu moze juz zbytnie oczytanie sie w Kingu i sa widoczne juz takie same postacie jakie byly wczesniej uzywane w innych jego ksiazkach...
Wole juz miasteczko Salem, Christinne (lub ksiazka o tym nawiedzonym hotelu co dwa razy byla sfilmowana....)


Heh .. tak na prawdę mi się to podoba (dopiero kończę). Do tej pory czytałam tylko Misteczko Salem i teraz sięgnę po Misery. Lśnienie leżało u mnie dość długo i nie mogłam się za to zabrać. Nadrobię to chyba niedługo.
Ostatnio czytałam jedynie Grahama Mastertona (polecam jego książki) i musiałam od niego odpocząć. Talizman jest dla mnie powiewem świeżości po mastertonowskich opowieściach :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez keeper » czwartek, 18 sie 2005, 23:37

"Obłęd" Jerzego Krzysztonia.. Książka traktująca o chorobie zwanej "schizofrenia"- to okreslenie medyczne.. tak dla nas, tak dla autora, dla glownego bohatera, to po prostu obłęd. Wiem, że jest trudna. Wiem, że lepiej byc w dobrej formie psychicznej kiedy sie o tym czyta. Zaryzykowałam. W sumie nie potrafię okreslić swojej formy psychicznej, może jest dobra, a może ,tak jak napisała w posłowiu Maria Janion, jestem "czytelnikiem nieprofesjonalnym"... Do odpowiedzi na to pytanie, jak i przekonania sie jaka jestem naprawde pozostało jeszcze wiele stron...
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 22 sie 2005, 08:52

Aktualnie czytam kilka książek naraz... Ostatnio "Nieśmiertelny z wyspy Św. Heleny" ostatni IV tom o Napoleonie... Jestem pod wrażeniem :wink: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » środa, 24 sie 2005, 20:27

Krzysztof Varga "Bildungsroman"

strasznie smutny on jest (ta książka)

poza tym już do końca nie wiem czy on (autor) jest w końcu z pochodzenia Peruwiańczykiem, Węgrem czy kimś w ogóle skądś inąd
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia__ » czwartek, 1 wrz 2005, 14:59

po raz drugi "Szatańskie wersety" Salman Rushdie :)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez enigma » czwartek, 1 wrz 2005, 16:33

Szczerze mowiac, teraz jestem w trakcie czytania chyba z osmiu ksiazek. "Mieszczanin Szlachcicem" Moliera, "Lalka" Prusa (jestem wprawdzie na poczatku), "Potop" Sienkiewicza, no i jeszcze paru. ktorych tytulow juz nie mam sil zapamietac :roll:
enigma
 

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 1 wrz 2005, 18:19

WZT napisał(a):Olga, faktycznie jesli sie malo tych ksiazek jego autorstwa przeczytalo to moga byc ciekawe.... ale ten facet ma tematy ktore u niego sie dosc czesto powtarzaja(np. chyba z jakies 80% jego bohaterow to pisarze, wiekszeosc ludzi czarno skorych jest jakims chodzacym medium)
A z jego autorstwa to pozatymi wymienionymi to mozna polecic:
TO(ksiazka gruba jak jasna cholera i mozna z niej zrobic parafan wrazie gdyby sie nie spodobalo...)
Worek Kosci-straszna ksiazka i dosc ciekawa
Chudszy(z dedykacja dla osob co chca sie odchudzac i nielubia Cyganow :P :P:P )
Oraz zbior opowiadan pt. "4 pory roku" czasem nazywa sie to Skazani na Skyhawk(chyba tak to sie pisze....)


jakby ktos chcial pozyzczyc ksiazki Kinga to sie polecam-mam jakas tam kolekcje ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Roman » czwartek, 1 wrz 2005, 19:03

WZT, interesujące musi być, czeskie?

ja teraz "Białego kruka" Andrzeja Stasiuka

po raz kolejny po "Książce dla Manuela" Cortazara powieść, której bohaterów za cholerę nie rozumiem, ale niemal pół książki to opis imprezy

no i luz
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » czwartek, 1 wrz 2005, 19:35

Malwina Kowszewicz "Zakazane gry"

Przewrotna opowieść o miłości dziewczyny do starszego o kilkanaście lat żonatego mężczyzny. Pochodzą oni z kompletnie dwóch światów posiadają zupełnie inne zainteresowania leczy gdy są razem, pragną tego samego... - siebie.

Jestem w połowie tej ksiązki i nie mogę się od niej oderwać. Czytam ją w kazdej wolnej chwili.
Kolejne romansidło jakie dorwałam... :szczesliwy:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kamila » czwartek, 1 wrz 2005, 19:38

Jan Skaradziński "Rysiek", nic więcej nie mogę powiedzieć...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Crash » piątek, 2 wrz 2005, 08:25

R.A Salvatore "The Silent Blade" - nie polecam ;/
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Joey » piątek, 9 wrz 2005, 18:14

Dan Brown - Kod Leonarda DaVinci .. :twisted:
Joey
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość