Teraz trzeba czekać
może za rok się uda.
może za rok się uda.RoCzEz napisał(a):Teraz Wisła powinna kupić jakiegoś dobrego bramkarza (już dawno powinni to zrobić). To, co Majdan robi na przedpolu to jest parodia no i druga bramka w tym meczu to jest tylko jego wina.
Teraz trzeba czekaćmoże za rok się uda.
RoCzEz napisał(a):Niestety Dudek jest poza zasięgiem Wisły. Ale jeżeli Wisła ma ochotę walczyć o awans to musi robić jakieś udane transfery, bo te, co robią to może na żenującą ligę polską są dobre, ale na rozgrywki europejskie to pomyłki.
Tylko LM dostarcza duzo kasyBaltazar Gąbka napisał(a):
Kasa misiu kasaTylko LM dostarcza duzo kasy
RoCzEz napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):
Kasa misiu kasaTylko LM dostarcza duzo kasy
Wiem, że LM dostarcza dużo kasy, ale czy Wisła zrobiła jakiś dobry transfer od dwóch lat? No może kupno Kłosa było dobre a tak poza tym nic więcej. Dawidowski kasa wywalona w błoto, zmienianie trenerów kolejne złotówki w błoto.
Baltazar Gąbka napisał(a):Roman napisał(a):RoCzEz napisał(a): Dawidowski kasa wywalona w błoto, zmienianie trenerów kolejne złotówki w błoto.
Dawidowski?
to on jeszcze żyje?
powiem wiecej, Dawidowski juz jest zdrowy!! Wraca do gry w koncu.
qrczak napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):Roman napisał(a):RoCzEz napisał(a): Dawidowski kasa wywalona w błoto, zmienianie trenerów kolejne złotówki w błoto.
Dawidowski?
to on jeszcze żyje?
powiem wiecej, Dawidowski juz jest zdrowy!! Wraca do gry w koncu.
Ciekawe kiedy znowu coś go rozboli, jakoś dziwnie jak przyszedł do Wisły to od razu go zaczęło boleć.
Baltazar Gąbka napisał(a):qrczak napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):Roman napisał(a):RoCzEz napisał(a): Dawidowski kasa wywalona w błoto, zmienianie trenerów kolejne złotówki w błoto.
Dawidowski?
to on jeszcze żyje?
powiem wiecej, Dawidowski juz jest zdrowy!! Wraca do gry w koncu.
Ciekawe kiedy znowu coś go rozboli, jakoś dziwnie jak przyszedł do Wisły to od razu go zaczęło boleć.
ogolnie uwazam ze to byl poroniony transfer. Powinien od razu zagranice wiac

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość