

w kazdym badz razie, do wieczora jeszcze sporo czasu, jak nabiore sil witalnych, to wszystko moze ulec zmianie

rymek napisał(a):yennefer napisał(a):po wczorajszej imprezie Beach Party, dzis nastawialam sie na powtorke
Dzisiaj tez jest ?
Wpadl mi w ucho ich Housik, kto tam gral w ogole ?
zawsze moznaby potem sobie z tracklisty powybierać to co ciekawe 
McCool napisał(a):zawsze moznaby potem sobie z tracklisty powybierać to co ciekawe

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości