Temat przeklejony z innego forum...
http://www.aurox.org/pl/modules/sections/index.php?op=viewarticle&artid=45
ROTFL...
r00t napisał(a):...jaki ROTFL.. ? ...to jest dla tych którzy chą mieć system szybko na swoim biurku i przy okazji chcą wesprzec projekt.. możesz poczekać.. i kpuć za 35 zł.
r00t napisał(a):...jaki ROTFL.. ?
WZT napisał(a):... co jest lepsze :
AuroX czy moze najnowsze dzielo Madreka????

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość