WZT napisał(a):Blade Loki-Psy i koty
ot takie wesole granie z "powerem"
Parę lat temu, pewien prezenter chciał być mądrzejszy od kury i zapowiedział ten zespół w sposób nastepujący:
- A teraz -"Blejd Lukaj"
WZT napisał(a):Blade Loki-Psy i koty
ot takie wesole granie z "powerem"
Easy Rider napisał(a):WZT napisał(a):Blade Loki-Psy i koty
ot takie wesole granie z "powerem"
Parę lat temu, pewien prezenter chciał być mądrzejszy od kury i zapowiedział ten zespół w sposób nastepujący:
- A teraz -"Blejd Lukaj"
Niepotrzebna Ci pomoc, dobre toMaster napisał(a):A ja zwariowałem!!!! Ciągle i ciągle od 9 rano słucham tego samego albumu Oasis "Don't Believe The Truth" na przemian z U2. Już wiem co to nałóg. Łeb mi pęka, ale słucham. Pomocy!!!!![]()
![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości