czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Nowinka » wtorek, 9 sie 2005, 01:31

Za 3 sekundy będe leżeć już w łóżku, okno będzie otwarte szeroko więc słuchać będe szumu drzew, morza....... (romantyczne, nie?) a zakłocać mi te piękne dźwięki będzie pani z pkp wyczytująca najeżdzające pociągi :lol:
Nowinka
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 3 lip 2005, 21:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » wtorek, 9 sie 2005, 17:02

rozne kawalki z playlisty, ale w szczegolnosci 'magluje' dzis namietnie:
Kurt Nilsen - Here she comes, Staind - Outside, Verba - Młode Wilki, Mezo - Ważne,
te kawalki uzalezniaja :roll: zwlaszcza trzy pierwsze :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez keeper » wtorek, 9 sie 2005, 17:59

Goldfrapp"strict machine" 8) Ale już Gorillaz się dobija :dj:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sylwia » wtorek, 9 sie 2005, 18:07

ciszy (od dwóch dni)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Basketman » wtorek, 9 sie 2005, 18:17

David Guetta - The world is mine !!
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez kamila » wtorek, 9 sie 2005, 20:16

Robert Gawliński

[ Dodano: 2005-08-09, 22:31 ]
Pudelsi, panie Maleńczuk, litości :...:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez r00t » wtorek, 9 sie 2005, 21:32

oto co "magluje"... lista baj maj prodakszyn... :)

01-neuropa-lifeline
02-goldfrapp-ooh_la_la_(original_extended_mix)
03-the_rapture_-_i_need_your_love
04-king_kong_crew_presents_-_watch_me_dance
05-freezepop-plastic_stars
06-count_2_infinity-popism
07-playgroup_-_behind_the_wheel
08-ganymede-neon_rain
09-sean_kosa-spaceship
10-chicks_on_speed_-_wordy_rappinghood
11-waldorf_-_fashionist
12-the_vcrs_-_get_on
13-2khz_-_bad_girls_go_to_hell
14-mount_sims-black_sunglasses
15-memoryboy_-_electricity
16-louis_austin_feat._peaches_-_grab_my_shaft
17-a1-felix_da_housecat_-_madame_hollywood_(tiga_mister_hollywood_version)-pdj
18-avenue_d._-_do_i_look_like_a_slut_
19-nylon_pylon_-_pushin
20-badd_inc._-_useless_(feat._tobell_von_cartier)
21-laptop-greatest_hits
22-northern_lite-treat_me_better
23-scissor_sisters_-_electrobix
24-captain_comatose_-_price_gun_baby
25-dj_hell-let_no_man_jack
26-ladytron-seventeen
27-khan_-_ride_me
28-chicks_on_speed_-_fashion_rules
29-hungry_wives_-_there's_something_wrong_with_tim
30-my_robot_friend_-_the_fake
31-felix_da_housecat-madame_hollywood
32-goldenboy_with_miss_kittin-rippin_kittin
33-chromeo_-_gangsta
34-chicks_on_speed-eurotrash_girl
35-freezepop-bike_theif
36-waldorf_-_fashionistus_sakral_choir
37-w.i.t._-_hold_me,_touch_me
38-andrea_doria_-_bucci_bag
39-king_kong_crew_presents_-_voodoo
40-revtone_-_everpresent
41-softcell_-_monoculture
42-king_kong_crew_presents_-_make_me_acid
43-yello_-_soul_on_ice
44-gary_flanagan-metro_boulot_dodo
45-king_kong_crew_presents_-_hope
46-trash_palace_-_sex_on_the_beach
47-xero_g-gale_winds
48-morplay_-_check_your_pulse
49-sinema_-_in_your_eyes
50-neonwork-la_invasion
51-soviet_-_candy_girl
52-nukleon-lucky
53-bis-the_end_starts_today
54-sigue_sigue_sputnik_vs_norther-everybody_loves_you
55-playgroup_-_bring_it_on_(version)
56-spray-living_in_neon
57-fpu-ocean_drive
58-gusgus-desire
59-gater_-_taboo
60-radio_4_-_dance_to_the_underground
61-bis-robotic

bardzo "zabawowo" i tak troche "undergrundowo" hehe... ;)
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » środa, 10 sie 2005, 18:12

muzyka z filmu "Alfie"... genialny Mick Jagger ... tylko przy tym można jednocześnie pisać pracę i nie zasnąć :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez yennefer » środa, 10 sie 2005, 19:37

jakies kubanskie rytmy, wymieszane z trance'owym brzmieniem, kawalkami hip-hopowymi, rockowymi i rozniastymi innymi... slowem misz masz :twisted: :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » środa, 10 sie 2005, 19:40

PJotów "Vitalogy", :D

[pijane gwiazdy na stos]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez filomata » środa, 10 sie 2005, 19:52

NOFX :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości