imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » środa, 3 sie 2005, 21:13

ZAINTERESOWANA napisał(a):
kamila napisał(a): Zobacze co sie dzieje w Sianożętach ;)

I jak? Działo się coś ciekawego? :mg:

Poza tym: jak można latem się nie bawić? :lol: :spoko: :beer: :drunk:


było bardzo fajnie :twisted:
a w szczególności jeden barman, prawda Kamyla??:> :lol:

a dziś sie bawiłam u dziadkowo-wujkowej imprezie urodzinowej :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kurczaczek » środa, 3 sie 2005, 21:18

Jeden z nie liczych wieczorów kiedy siostra wybyła z domku i można w spokoju posiedziedz przed komputerem :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez SAVARY » środa, 3 sie 2005, 21:37

Albo przy telewizorze :P :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » środa, 3 sie 2005, 22:07

olkakg napisał(a):było bardzo fajnie :twisted:
a w szczególności jeden barman, prawda Kamyla??:> :lol:

taaa... w szczególności on, :doh:


"a teraz dziemy na jednego", nie, to nie ta piosenka, po prostu idziemy spać :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 3 sie 2005, 22:33

kamila napisał(a):
olkakg napisał(a):było bardzo fajnie :twisted:
a w szczególności jeden barman, prawda Kamyla??:> :lol:

taaa... w szczególności on, :doh:


"a teraz dziemy na jednego", nie, to nie ta piosenka, po prostu idziemy spać :wink:

W takim razie życzę więcej takich wieczorów...

Poza tym czas w domciu z perspektywą poduszki... to jest super impreza :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 4 sie 2005, 10:36

hmm dzisiaj Mielno :twisted:
zacznijcie sie bac :roll: :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Adit » czwartek, 4 sie 2005, 12:31

redlovebloodgirl napisał(a):hmm dzisiaj Mielno :twisted:
zacznijcie sie bac :roll: :lol:


Mielno?? :> czyzby szykowala sie jakas szczegolna impreza w Mielnie? :wink:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 4 sie 2005, 17:05

Adit napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):hmm dzisiaj Mielno :twisted:
zacznijcie sie bac :roll: :lol:


Mielno?? :> czyzby szykowala sie jakas szczegolna impreza w Mielnie? :wink:


nie wiem ;) tam mnie dzis chlopak ze znajomymi wywozi :lol: z jednej wioski na druga :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » czwartek, 4 sie 2005, 17:08

w domu..... :?
bosz.... nie pamiętam kiedy ostatnio spędziłam cały dzień w domu.... :?
to okropne!
:help: :help: :help:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kamila » czwartek, 4 sie 2005, 19:02

ZAINTERESOWANA napisał(a):
kamila napisał(a):
olkakg napisał(a):było bardzo fajnie :twisted:
a w szczególności jeden barman, prawda Kamyla??:> :lol:

taaa... w szczególności on, :doh:


"a teraz dziemy na jednego", nie, to nie ta piosenka, po prostu idziemy spać :wink:

W takim razie życzę więcej takich wieczorów...

Poza tym czas w domciu z perspektywą poduszki... to jest super impreza :mg:

nie nie, ja podziękuje :P

ZAINTERESOWANA: imprezuje dziś jak Ty, poducha i (moze) książka, padam na pysk!
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez KAROLLA-- » czwartek, 4 sie 2005, 19:17

nie imprezuje w srodku tygodnia
KAROLLA--
 

Postprzez kamila » czwartek, 4 sie 2005, 19:26

WZT napisał(a):przynajmniej zielone ludziki beda sie mogly czuc bezspiecznie.... prawda kamila???

nie, to nieczego nie zmienia, hyhy :devil:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez KAROLLA-- » czwartek, 4 sie 2005, 20:37

pewnie
KAROLLA--
 

Postprzez minas » czwartek, 4 sie 2005, 21:21

jutro bede na Ocelocie to jest dla mnie impreza :mg:
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości