Moby-Lift me up - w przerwie na papierosa - i nastrajam się pozytywnie
choć teraz nucę "ważne" mezo
"... to chyba ważne że utrzymuję tą basztę
i po burzy czekam na tęczę nad miastem...
ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela
nie będzie ostatnią niedzielą...
że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią.
jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość... "
