Hmmm....ano mam mężusia...i pieska też mam.Ale skąd wnioski o ich agresji??Obojga nie mozna draznic bo grozni

Baltazar Gąbka napisał(a): moze z wygladu?Groznie wygladaja
A Ty sie zowiesz Magda co?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość