Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.
Zaraz ,zaraz Nie chce mi wyswietlić tej strony,którą podał Slayer....czy to znaczy ,że walka odwołana?Buuuuu.... amogło być zabawnie i trochę dłużej niz 53 sekundy....buuuu......
Wracając do tematu. Przebakiwuje się o walce Gołoty z Holyfieldem, jeżeli tylko ten drugi uzyska licencję, którą mu odebrano ze względu na stan zdrowia. Walka chyba tylko po to zeby Gołota mógł powiedzieć, że walczył ze wszystkimi najlepszymi bokserami lat 90-tych. I Holyfield bedzie jedynym, z którym Gołota wygra (chociaż ).