Easy Rider napisał(a):Ale o so cho? Ładne zdjęcie czy osoba? Bo ni chu chu nie rozu.
nalezalo chyba napisac, ze TISAJA bardzo ladnie wyszla na tym zdjeciu, prawie tak ladnie jak w rzeczywistosci (jak juz slodzimy, to slodzimy na maxa
)
eheh nikt na mnie nie patrzy ?:>- Czyżbyśmy się znali....eee....nie ...ja w realu wyglądam jak wiedźmaprawie tak ladnie jak w rzeczywistosci
Dlatego dałam zdjęcie gdzie się śmieję
TISAJA napisał(a):cichy,- Czyżbyśmy się znali....eee....nie ...ja w realu wyglądam jak wiedźmaprawie tak ladnie jak w rzeczywistosciDlatego dałam zdjęcie gdzie się śmieję
![]()

.....Nie znam ludzi w tym przedziale wiekowym.No ostatnio poznałam .......na forum. 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości