imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nowinka » czwartek, 21 lip 2005, 00:55

A ja spędzam wieczór [a raczej noc ] przy dobrym filmie =D bądź filmach ;P
Nowinka
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 3 lip 2005, 21:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 21 lip 2005, 06:49

Kalynka napisał(a):W Ubocie graja dzis hiphopy, ide zobaczyc. :)

Warto było? :?: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » czwartek, 21 lip 2005, 18:35

moze na ognisko do znajomych wpadnę, ale jeszcze zobaczę, jak bardzo będę zmęczona :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 21 lip 2005, 23:18

wczoraj - chrzciny siostry więc impreza na chacie, potem sie przeniosłam do koleżanki...
dziś - wróciłam od koleżankiz 'małej' imprezy, bo byłam naiwna i myślałam, że to poprawi mi humor.
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez yennefer » piątek, 22 lip 2005, 15:39

dzis imprezuje w river :super: ktos jeszcze sie wybiera? :hyhy:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez sezamek » piątek, 22 lip 2005, 16:50

palto mam kalosze i parasol tez wiec moge isc na Sunrise sie bawic :wink:
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez Nowinka » piątek, 22 lip 2005, 22:52

aH..... wszyscy na sunrise a ja w domku - i mi smutno :(
Nowinka
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): niedziela, 3 lip 2005, 21:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bruno » piątek, 22 lip 2005, 23:01

Nowinka napisał(a):aH..... wszyscy na sunrise a ja w domku - i mi smutno :(


Sunrise suxxx
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » sobota, 23 lip 2005, 00:14

dzis znow byla tawerna... :D
ciekawe dlaczego nie slysze dzwiekiow dobijajacych sie z okolic amifteatru.... :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Easy Rider » sobota, 23 lip 2005, 14:07

Ja swoje zaproszenie na Ocelota oddałem kumplowi, nie lubię cyrku, dzisiaj idę na plażę do Rewinskiego na Raz Dwa Trzy, godzina 21
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Basketman » sobota, 23 lip 2005, 15:07

Bruno napisał(a):
Nowinka napisał(a):aH..... wszyscy na sunrise a ja w domku - i mi smutno :(


Sunrise suxxx


TAK TRZYMAĆ BRU !!!
[beep] w dupe Sunsrise !!!




ps: Ale za rok ide :D :twisted: :twisted:
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości