imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Pigul » niedziela, 17 lip 2005, 21:17

ja bylem - na samym poczatku siadl prad ale warto bylo czekac. rewelacja. za kilkanascie minut fotoreportaz na http://www.kolobrzeg.pl
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » poniedziałek, 18 lip 2005, 12:17

weekend uplynal mi pod znakiem imprez,
w szczegolnosci jednak utkwi mi w pamieci impreza piatkowa w river - i nie tylko za sprawa muzyki i klimatu, choc trzeba przyznac, ze bylo super, ale i za sprawa paru innych czynnikow :gwizd:
w nastepny weekend powtorka :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 18 lip 2005, 13:10

Póki lata jest za pasem trzeba korzystać ile wlezie... :lol: :lol: :lol: :lol: :spoko:
Tak więc imprezko przybywaj... odpocznę jesienią :jupi: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » poniedziałek, 18 lip 2005, 20:23

A idziemy obcykać nową knajpę. To obcykiwanie zapewne skończy się późnym wieczorem, nawet bardzo późnym..zatem ,tak przy okazji, dobrej nocy :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 18 lip 2005, 21:00

Ja tak, nad materiałami do nauki z nieodzowną kawą i wodą mineralną :evil: Polecam każdemu :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 18 lip 2005, 21:24

Żywiec truskawkowy, moje smutki i Ja...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 18 lip 2005, 22:02

kurczaczek napisał(a):Żywiec truskawkowy, moje smutki i Ja...


Jakie smutki Kurczaczku? :shock:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 18 lip 2005, 22:04

SAVARY napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Żywiec truskawkowy, moje smutki i Ja...


Jakie smutki Kurczaczku? :shock:

Kurczaczek nie zawsze tryska pozytywną energią...
Smutki są - taki okres :(
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 18 lip 2005, 22:09

kurczaczek napisał(a):
SAVARY napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Żywiec truskawkowy, moje smutki i Ja...


Jakie smutki Kurczaczku? :shock:

Kurczaczek nie zawsze tryska pozytywną energią...
Smutki są - taki okres :(



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 18 lip 2005, 22:13

SAVARY napisał(a):
kurczaczek napisał(a):
SAVARY napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Żywiec truskawkowy, moje smutki i Ja...


Jakie smutki Kurczaczku? :shock:

Kurczaczek nie zawsze tryska pozytywną energią...
Smutki są - taki okres :(



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bywa...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 18 lip 2005, 22:35

trzeba uwazac w co sie czlowiek pakuje
Baltazar Gąbka
 

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 18 lip 2005, 22:51

ach, ta miłość....

nie martw się Kurczaczku...
EmDeKa
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 20 lip 2005, 11:56

EmDeKa napisał(a):ach, ta miłość....

nie martw się Kurczaczku...

Pamiętaj, że na nas możesz liczyć... :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Kalynka » środa, 20 lip 2005, 17:51

W Ubocie graja dzis hiphopy, ide zobaczyc. :)
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Basketman » środa, 20 lip 2005, 23:36

Kalynka napisał(a):W Ubocie graja dzis hiphopy, ide zobaczyc. :)


hip hopy kurde blacha !!



ja dzisiaj imprezuję - gram w Counter - Strike'a
:twisted:
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości