
RaCiK napisał(a):Slayer napisał(a):Idzie ktos dzis na IRE?
Pewnie !
cholera do konca myslalem ze zartujesz mowiac ze IRA nie gra

Slayer napisał(a):RaCiK napisał(a):Slayer napisał(a):Idzie ktos dzis na IRE?
Pewnie !
heh to se poszlismy co nie Racik?cholera do konca myslalem ze zartujesz mowiac ze IRA nie gra
koncert odwolany, ale plusem jest to ze zarobilem dyche na zwrocie biletow... kupilem za 3 dychy, a dostalem 4 zwrotu
Swoją drogą gratuluję Ci zysku, wiesz już na co to przeznaczysz? (chociaż znam ludzi, którzy po 10 zł nawet na ulicy się nie schylają - bo ich w krzyżu boli..)
) Ale jeszcze sobie to obbiję... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości