chrzano napisał(a):autoportret.
Obrazek
Musze przyznać, że całkiem fajnie Ci to wyszło
Podoba mi się Twój autoportret

chrzano napisał(a):autoportret.
Obrazek

CiriWitch napisał(a):Nio to znoffu ja... kto mnie zna? kto mnie zna?
![]()
![]()
![]()
I co to właściwe za ryjek ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości