
WZT napisał(a):Oto ja w mojej melinie/twierdzy/apartamecie czyli tak wyglada moj pokoj w akademiku podczas sesji.....
Obrazek

Chater_ napisał(a): Hmmm... to przy okazji dodam pare fotek, na początek...
4. Oj jak boli... ( zdjęcie z serii "Nie przyjeżdżaj do Belgii" ).
Obrazek

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości