)??Bruno napisał(a):_NeElDaN_ napisał(a):Bruno chyba w serii "Bestseller" mozna nabyc SC + BW za 49zl, chyba ze sie myle
Dokladnie - bylem W koszalinie to sobie qpilem
. Wszystkie gry z serii "Bestseller" to giery panow z Blizzard. Tylko dlaczego 49zl a nie 19zl, tego juz nie wiemUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości