.Pozdrooffka.
Oto kolejna fotka z plaży:

Ustawienia manualne - przysłona = F8, balans bieli ustawiony na świetlówki, a czasy ok 2s, fota nr 43 miała 4s, a nr 40 - 1.6s. Coś mnie podkusiło, żeby eksperymentować z czasem naświetlania. Poza tym aparat w pionie, samowyzwalacz 2s, czasami mały zoom.

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości