przez Suzy » poniedziałek, 4 lip 2005, 21:33
Bryan Adams "Have you really loved a woman"
"By prawdziwie kochać kobietę - by zrozumieć ją
Musisz poznać ją głęboko
Słyszeć każdą myśl - widzieć każdy sen
I dawać jej skrzydła - kiedy chce latać
A kiedy znajdujesz siebie leżącego bezsilnie w jej ramionach
Wiesz, że naprawdę kochasz kobietę
Kiedy prawdziwie kochasz kobietę, mówisz jej ile jest warta
Kiedy prawdziwie kochasz kobietę, mówisz jej, że jest jedna
Bo ona po prostu potrzebuje kogoś, kto powie jej, że to będzie trwać wiecznie
Więc powiedz mi, czy kiedykolwiek prawdziwie - prawdziwie, prawdziwie kochałeś kobietę?
By prawdziwie kochać kobietę - pozwól jej przytulać cię
Aż dowiesz się jak chce być dotykana
Musisz oddychać za nią - poczuć jej smak
Aż zaczniesz czuć ją w swojej krwi
I kiedy widzisz swoje nienarodzone dzieci w jej oczach
Wiesz, że prawdziwie kochasz kobietę ... " (...)
Ps. dziś nastrój dość menancholijny.....