hmm, a ja skonczylam ogladac "Dom na nawiedzonym wzgórzu" - relacjonuje na swiezo, wiec jeszcze zdeczka sie boje
krotkie naszkicowanie fabuly:
ekscentryczny milioner urzadza przyjecie-niespodzianke w nawiedzonym domu, w ktorym niegdys miescil sie szpital psychiatryczny (w tym to szpitalu dokonywano makabrycznych zbrodni na pacjentach),
zaproszeni goscie otrzymaja milion dolarow gotowki, warunek jest tylko jeden: musza przezyc do rana...
a tymczasem dom przygotowal dla przybylych serie przerazajacych "atrakcji", na ktore milioner nie ma zadnego wplywu...
film zblizony klimatem do "13 duchow",
nie jest najwyzszych lotow, ale jesli sie go zapusci w nocy, przy zgaszonym swietle, ustawi glosnosc odpowiednio wysoko - oj, wtedy mozna dac sie poniesc fali strachu
