pastor napisał(a):Mecz: Pastor - US : 3 - 2
We wrzesniu rewanżyk sie szykuje, a do tego czasu wakacje.
![]()
![]()
jak cos to wiesz, jedno slowo i trzymam kciuki
udanych wakacji wszystkim, mam nadzieje ze w przyszlym roku dolacze do waszego grona

pastor napisał(a):Mecz: Pastor - US : 3 - 2
We wrzesniu rewanżyk sie szykuje, a do tego czasu wakacje.
![]()
![]()

)

wkoncu to tez bylo chyba do mnie
:) tak czy siak mamy lepiej , wrzesien wolny!!!!!
jak ja [shadow=red]kocham wrzesien [/shadow]Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości