Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez SAVARY » wtorek, 28 cze 2005, 21:23

Film dokumentalny na discovery cyvilization o zwojach z nad brzegów Morza Martwego, doskonały program dla kogoś kto lubi tajemnice w historii :)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 28 cze 2005, 21:59

SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????


Masz rację, coś mi się pomyliło... :oops: Ale to jest ten o Wietnamie :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » wtorek, 28 cze 2005, 22:04

ZAINTERESOWANA napisał(a):
SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????


Masz rację, coś mi się pomyliło... :oops: Ale to jest ten o Wietnamie :spoko:


Na pewno? Bo już sam zgłupiałem :mg:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » wtorek, 28 cze 2005, 22:10

ZAINTERESOWANA napisał(a):
SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????


Masz rację, coś mi się pomyliło... :oops: Ale to jest ten o Wietnamie :spoko:

hmm, to nie chodzilo ci o film: Miedzy niebem a pieklem z R.Williamsem i A. Sciorra? :|
no to w takim razie wszyscy mielismy na mysli inne filmy, tylko tytul musialas pomylic :P :wink:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 28 cze 2005, 23:03

yennefer napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????


Masz rację, coś mi się pomyliło... :oops: Ale to jest ten o Wietnamie :spoko:

hmm, to nie chodzilo ci o film: Miedzy niebem a pieklem z R.Williamsem i A. Sciorra? :|
no to w takim razie wszyscy mielismy na mysli inne filmy, tylko tytul musialas pomylic :P :wink:


Niestety :oops: , ale ten drugi film też oglądałam - fajny :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » środa, 29 cze 2005, 01:16

star wars episode VI - powrót dżedaj :) good :D
Joey
 

Postprzez kulA » środa, 29 cze 2005, 09:16

Joey napisał(a):star wars episode VI - powrót dżedaj :) good :D

nie bluznij piszac "dżedaj"

[ Dodano: 2005-06-29, 10:18 ]
Good morning, Vietnam
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez SAVARY » środa, 29 cze 2005, 09:33

Dodano: 2005-06-29, 10:18 ]
Good morning, Vietnam

Bardzo dobry film - już klasyka.
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » środa, 29 cze 2005, 09:36

SAVARY napisał(a):
Dodano: 2005-06-29, 10:18 ]
Good morning, Vietnam

Bardzo dobry film - już klasyka.

tu sie zgodze, bardzo dobry, niby komedia a jednak nie bardzo
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez James Francis Ryan » środa, 29 cze 2005, 14:22

" They Died With Their Boots On" z Errolem Flynnem - po prostu świetny :spoko:
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez minas » środa, 29 cze 2005, 15:26

a mi sei ostatnio strasznie podobał "phantom of the opera" :P
moze to musicalowe romansidło ale coś ostatnio czuje zapotrzebowanie na tego typu filmy :P
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez obv » środa, 29 cze 2005, 23:23

• Deadbirds
• Płytko pod ziemią
• Piła
• Gwiezdne Wojny : Zemsta Sithów
• Ginger Snaps Back II
• Ginger Snaps Back III
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez yennefer » czwartek, 30 cze 2005, 00:15

no coz... ja wiem, ze jestem sto lat za murzynami, ten film lezakowal u mnie prawie 2 lata, ale w koncu sie za niego zabralam:
13 duchow, nie wiem, czemu tyle negatywnych opinii na jego temat, mi osobiscie sie podobal, trzymal niezle w napieciu :twisted: (ale moze to dlatego, ze mi dzis niewiele trzeba do szczescia ;))
w kazdym badz razie ciekawa fabula i dobry film na wieczor 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Joey » czwartek, 30 cze 2005, 00:25

Rain Man - :mg: :mg: :mg: dobry film :)
Joey
 

Postprzez Suzy » czwartek, 30 cze 2005, 23:18

właśnie wróciłam z kina z filmu "Karol człowiek który został papieżem".... muszę przyznać, że film robi wrażenie.... nie tylko długością projekcji ale i niesamowitym naładowaniem emocji... kilkanaście razy kręciła mi się łezka w oku... rzeczywiscie warto go zobaczyć...

rozpraszała mnie jednak jedna rzecz.... jak można było wybrać do roli ojca Tomasza tak przystojnego aktora ? :|

Ps. a tak na przyszłość - film jest dla wytrwałych , którzy potrafią wysiedzieć trzy godziny bez wysyłania smsów... "siorpania" colą i głupawych śmiechów... :x
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość