studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » środa, 22 cze 2005, 16:05

kulA napisał(a):a co jeszcze zadnego egzaminu nie oblalas??

jak na razie nie, jeszcze nie mialam tej "Przyjemnosci" :lol: ...ale to nie koniec sesji.
a czemu to cie dziwi? :wow: tobie sie tak czesto zdarza? :P

mam współlokatorke, ktora w tym roku konczy studia i zeby zakonczyc je milym akcentem, oblala po raz pierwszy egzamin, ale stwierdzila, ze w sumie dobrze - bo by miala takie "nudne" wspomnienia z egzaminow :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kulA » środa, 22 cze 2005, 17:05

yennefer napisał(a):
kulA napisał(a):a co jeszcze zadnego egzaminu nie oblalas??

jak na razie nie, jeszcze nie mialam tej "Przyjemnosci" :lol: ...ale to nie koniec sesji.
a czemu to cie dziwi? :wow: tobie sie tak czesto zdarza? :P

mam współlokatorke, ktora w tym roku konczy studia i zeby zakonczyc je milym akcentem, oblala po raz pierwszy egzamin, ale stwierdzila, ze w sumie dobrze - bo by miala takie "nudne" wspomnienia z egzaminow :lol:

bo u mnie na uczelni normalka jest ze sie oblewa jakies terminy, ja juz mam troche oblanych, na samym pierwszym semestrze 3 razy oblalem matme i 2 razy fizyke, kurde co z ciebie za studentka?? :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia__ » środa, 22 cze 2005, 22:36

a mi został ostatni egzamin z roku i zapowiada się bezpoprawkowo :D
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Suzy » czwartek, 23 cze 2005, 08:29

kolejne dwa dni urlopu zmarnowane na naukę do egzaminu..... :cry:

kiedy wreszcie skończy sie ta sesja ? ... - oczywiście to pytanie retoryczne... proszę na nie nie odpowiadać :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez yennefer » czwartek, 23 cze 2005, 16:12

kulA napisał(a):bo u mnie na uczelni normalka jest ze sie oblewa jakies terminy, ja juz mam troche oblanych, na samym pierwszym semestrze 3 razy oblalem matme i 2 razy fizyke, kurde co z ciebie za studentka?? :P


ee wybacz, ze cie rozczaruje, ale jakos mnie to nie smuci :P
bardziej bede zla, jak mi zabiora 3 miesiace wakacji :twisted:

czizysss, ale sobie dzis nakupilam wspomagaczy, teraz caly czas bedzie mnie roznosic energia :hyhy: (od dzis zaczna sie nocne maratony :twisted:)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » czwartek, 23 cze 2005, 17:23

WZT napisał(a):Mniam!
Wczoraj sobie kupilem prawdziwy przysmak!!!!!
Jest to konserwa za 1zl.
W smaku i w wygladzie przypomina "psa zmielonego razem z buda z przewaga budy"
ALe najbardziej mnie rozwalil napis na konserwie:
Produkt konserwo podbny zawartosc miesa do 70%...
Pychota!!!
Polecam kazdemu kto niema juz prawie kasy....


znam ten smak ;)) kiedys ostalo mi sie jedyne 1,20zl. objezdzilem pol miasta tramwajem i autobusem (dzieki bogu mialem migawke) w poszukiwaniu taniego paszczetu :))))) ale dopialem swego! na szczescie tylko raz mialem taka przygode
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agnes » poniedziałek, 27 cze 2005, 08:19

no wrocilam, po ciezkich zmaganiach...sesjon obsesjon zakonczone :cry: a nie bylo latwo :oops: ale juz wakacje!!!! zmeczona psychicznie ...odczulam ta sesje..:)
a co tam dziewczyny juz po? teraz pora do pracy...no coz a wakacje to jakos przelotem ...pozdro :spoko:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez groszeq » poniedziałek, 27 cze 2005, 22:01

WZT napisał(a):@!$%$#@%^$#%^&%^*^&($&%&(*%(*&%(*&(*&)%
Mam jeden p[rzedmiot na Wrzesien!!!!!!!!!!
I mi kurde 1 punktu zabraklo do zaliczenia @!$$@#%#$%$#^^$%%$&%$&%^&%$&$##^$^$^%^^%$%^%@%&^%**


:przytul:
We wrześniu się uda :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Budyn » poniedziałek, 27 cze 2005, 22:48

KArolllll wypijemy za to :) bedzie dobrze :) dasz rade !!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 28 cze 2005, 21:54

WZT napisał(a):@!$%$#@%^$#%^&%^*^&($&%&(*%(*&%(*&(*&)%
Mam jeden p[rzedmiot na Wrzesien!!!!!!!!!!
I mi kurde 1 punktu zabraklo do zaliczenia @!$$@#%#$%$#^^$%%$&%$&%^&%$&$##^$^$^%^^%$%^%@%&^%**


Głowa do góry... :spoko: Będzie dobrze i do przodu :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » środa, 29 cze 2005, 11:24

Nom z tym to jest jazda ja w tym semestrze jechalem prawie caly czas i wkowalem niemca masakra cud ze zdaelm
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości