slonkokg napisał(a):Ponoć co 10 osoba oblała matureKtoś coś słyszał? Info nie potwierdzone
też tak słyszałam w radiu,

slonkokg napisał(a):
Ja z Marleną musiałm stawiać pieczątkiWykorzystują nas ci nauczyciele
Tez sie czuje wykorzystana
[/quote]

slonkokg napisał(a):chrzano napisał(a):o! to mnie zaskoczyłaś!
ale i tak zaopatrywał się w nie będę już w roku szkolnym
No mimo wszystko piszę, bo przychodzą tu ludzie i spisują niepotrzebnie, skoro można pojść na łatwiznęOczywiscie w gablocie kolo sekretariatu również wisi wykaz podreczników - to info dla tych, którzy nie mają dostępu do komputra
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości