2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » niedziela, 26 cze 2005, 15:05

slonkokg napisał(a):Ponoć co 10 osoba oblała mature :? Ktoś coś słyszał? Info nie potwierdzone ;/

też tak słyszałam w radiu, :?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kalynka » niedziela, 26 cze 2005, 15:21

slonkokg napisał(a):Ponoć co 10 osoba oblała mature :? Ktoś coś słyszał? Info nie potwierdzone ;/

Matko Boska. :cry:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez kamila » niedziela, 26 cze 2005, 15:22

Kalynka napisał(a):
slonkokg napisał(a):Ponoć co 10 osoba oblała mature :? Ktoś coś słyszał? Info nie potwierdzone ;/

Matko Boska. :cry:

Będzie dobrze :przytul: :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 26 cze 2005, 22:27

A jak było u nas? :?:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez sezamek » niedziela, 26 cze 2005, 22:37

slonkokg napisał(a):
Ja z Marleną musiałm stawiać pieczątki :evil: Wykorzystują nas ci nauczyciele


A ja musiałam postawić pieczątki na ponad 600 świadectwach ;) Tez sie czuje wykorzystana :lol: ;)[/quote]

Ja rok temu robilam to samo :wink:
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez Kalynka » poniedziałek, 27 cze 2005, 13:20

kamila napisał(a):
Kalynka napisał(a):
slonkokg napisał(a):Ponoć co 10 osoba oblała mature :? Ktoś coś słyszał? Info nie potwierdzone ;/

Matko Boska. :cry:

Będzie dobrze :przytul: :wink:

Wykrakalas! :spoko:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MadziUlka » czwartek, 21 lip 2005, 18:41

slonkokg napisał(a):
chrzano napisał(a):o! to mnie zaskoczyłaś! :D
ale i tak zaopatrywał się w nie będę już w roku szkolnym ;)


No mimo wszystko piszę, bo przychodzą tu ludzie i spisują niepotrzebnie, skoro można pojść na łatwiznę ;) Oczywiscie w gablocie kolo sekretariatu również wisi wykaz podreczników - to info dla tych, którzy nie mają dostępu do komputra :)


no mnie dzisija widziałaś :D
a to dlatego że byłam z kuzynka która
chciała przy okazji
zobaczyć z kim jest w klasie :D
(no bo właśnie ta grzeczna, niewinna istotka, która ze mną była to była moja kuzynka :P )
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Roman » czwartek, 21 lip 2005, 20:34

fajnie, że to napisałaś jak już mam wszystkie książeczki kupione
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości