WZT napisał(a):ja tez ma takie same spodnie!!
JAk na zlocie sie w tych samych spodnmiach pokazemy to bedzie jedna wielka rodzina
FiDo napisał(a): tylko jak my to zrobimy? dwoch w nogawkach, trzeci w rozporku, a gdzie czwarty??

report5 napisał(a):kamila napisał(a):o losie! To ten, lowelas![]()
ale jesteś - normalny Budyń , miły Budyń) a że ładny - no cóż nie każdy może, spokos -
kto mnie zna to wie
, z problemami takimi samymi jak kazdy innyUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości