i czy trzeba cos placic? 
i czy trzeba cos placic? 
RaCiK napisał(a):kwota - 20 pln
czas realizacji - nie przekracza 7 dni roboczych
nic sie nie placi i jest na drugi dzien - wiem bo wyrabialam ze 3 razy ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
groszeq napisał(a):MeYa Hmm... z "golym lonem" to ja po szkółce naszej w zimie nie biegam. Po prostu brakowało mi (w przeciwieństwie do ciebie) kogoś kto by mnie przytulił i ogrzał![]()
to trzeba bylo poprosic MAriol, zapewne by nie odmowila

Mariol napisał(a):
Przytulanie nigdy nie skutkowało...![]()
Jej chłopa brakowało i tyle...![]()

MeYa napisał(a):groszeq napisał(a):wlasnie w tym jest klimata jak zimno to sie trzeba ubierac cieplej a nie z 'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski, latac
mimo, że nie stawiałem
Więc nie wahaj sie ani chwili, na początku roku szkolnego do sekretariatu, a alles wird gut sein 
Rymek_Hunter napisał(a):groszeq napisał(a):wlasnie w tym jest klimata jak zimno to sie trzeba ubierac cieplej a nie z 'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski, latac
mi tam profesor Szybowski polecił abym nie stawiał namiotówmimo, że nie stawiałem
![]()
jak kret "
ja tam wierze profesorowi
bo z toba nigdy nic nie wiadomo 
bo gdybym miala sie meczyc tak jak np gromek, na podworzu to

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości