a jak będzie z tymi świadectwami ? One będa jakoś zapakowane ? Czy jak pójdę do skeretariu to od razu mnie wybrechają
btw. już widzę te kolejki ludzi w koperniku
pójdę 29 po papiery 
btw. już widzę te kolejki ludzi w koperniku
pójdę 29 po papiery 
filomata napisał(a):Ja słyszałem, ze to nauczyciele gonią za uczniami, coby im świadectwa pomagali wypisywać

MadziUlka napisał(a):filomata napisał(a):Ja słyszałem, ze to nauczyciele gonią za uczniami, coby im świadectwa pomagali wypisywać
Taaa dokładnie
Masakra teraz jest
ja się jakimś cudem od tego wywinęłamale i tak się trochę narobiłam
byłam wczoraj w sql od 8:50 do 11:45
i nie miałam nawet czasu by do wc pójść
a DJM jeszcze bezczelnie się ze mnie nabijam
razem z innymi DJ'ami![]()
i od Roboli mnie wyzywał![]()
Maciuś uważaj bo jeszcze kiedyś się zemszczę![]()
![]()
slonkokg napisał(a):DO MATURZYSTÓW!
Nie wiem czy w poniedziałek otrzymacie świadectwa. Wyniki będą, ale wydawanie świadectw bedziemy musieli najprawdopodobniej rozpocząć od wtorku. Z góry mówię, że postaram się to wszystko załatwić jak najszybciej, bo rozumiem, ze trzeba papierki złożyc na uczelnie. Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt dużych problemow, no i troszke wyrozumiałości otrzymam
Pozdrawiam
Magnus napisał(a):slonkokg napisał(a):KaucZ napisał(a):czy oni naprawde musieli tak nudzic ?
Karol, a czego Ty się spodziewałes?I tak się zdziwiłam, że tak szybko skończyli
Ja tam się nimi nie przejmowałemwcinałem żelki
Aga wie o co chodzi ehehehe
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości