2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rymek_Hunter » czwartek, 23 cze 2005, 01:01

Marta ;)
a jak będzie z tymi świadectwami ? One będa jakoś zapakowane ? Czy jak pójdę do skeretariu to od razu mnie wybrechają :lol: btw. już widzę te kolejki ludzi w koperniku :/ pójdę 29 po papiery ;)
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » czwartek, 23 cze 2005, 08:03

filomata napisał(a):Ja słyszałem, ze to nauczyciele gonią za uczniami, coby im świadectwa pomagali wypisywać


Taaa dokładnie
Masakra teraz jest
ja się jakimś cudem od tego wywinęłamale i tak się trochę narobiłam
byłam wczoraj w sql od 8:50 do 11:45
i nie miałam nawet czasu by do wc pójść
a DJM jeszcze bezczelnie się ze mnie nabijam
razem z innymi DJ'ami ;/
i od Roboli mnie wyzywał ;/
Maciuś uważaj bo jeszcze kiedyś się zemszczę :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez gapcio » czwartek, 23 cze 2005, 13:44

MadziUlka napisał(a):
filomata napisał(a):Ja słyszałem, ze to nauczyciele gonią za uczniami, coby im świadectwa pomagali wypisywać


Taaa dokładnie
Masakra teraz jest
ja się jakimś cudem od tego wywinęłamale i tak się trochę narobiłam
byłam wczoraj w sql od 8:50 do 11:45
i nie miałam nawet czasu by do wc pójść
a DJM jeszcze bezczelnie się ze mnie nabijam
razem z innymi DJ'ami ;/
i od Roboli mnie wyzywał ;/
Maciuś uważaj bo jeszcze kiedyś się zemszczę :twisted: :twisted: :twisted:


hehehe ... na całe szczescie mnie tam nie było ... :)
btw. dawno nie widziałem tak pustej szkoly, teraz jest tak smutno i wogóle ...
gapcio
 

Postprzez groszeq » czwartek, 23 cze 2005, 15:53

filomata napisał(a):Ja słyszałem, ze to nauczyciele gonią za uczniami, coby im świadectwa pomagali wypisywać


Ja z Marleną musiałm stawiać pieczątki :evil: Wykorzystują nas ci nauczyciele
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Roman » piątek, 24 cze 2005, 10:57

z całego zakończenia zapamiętałem tylko jedno i to chcę wam powtórzyć

wesołych świąt
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » piątek, 24 cze 2005, 11:35

tak, to zdanie "wesołych świąt" będzie krążyło w naszych umysłach przez całe te wakacje :)
to miłej zabawy życzę wam ludki :)
ja niestety ale dzisiaj mam swój pierwszy i ostatni dzień wolności....
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Kalynka » sobota, 25 cze 2005, 19:05

slonkokg napisał(a):DO MATURZYSTÓW!
Nie wiem czy w poniedziałek otrzymacie świadectwa :/. Wyniki będą, ale wydawanie świadectw bedziemy musieli najprawdopodobniej rozpocząć od wtorku. Z góry mówię, że postaram się to wszystko załatwić jak najszybciej, bo rozumiem, ze trzeba papierki złożyc na uczelnie. Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt dużych problemow, no i troszke wyrozumiałości otrzymam ;) Pozdrawiam :)

Czyli ogolnie nie leciec z wywieszonym jezorem w poniedzialek bo i tak nic sie nie osiagnie? A we wtoreczek to od ktorej godzinki sie meldowac ?:]
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Agunia » sobota, 25 cze 2005, 23:07

Magnus napisał(a):
slonkokg napisał(a):
KaucZ napisał(a):czy oni naprawde musieli tak nudzic ? :evil:


Karol, a czego Ty się spodziewałes? ;) I tak się zdziwiłam, że tak szybko skończyli :D


Ja tam się nimi nie przejmowałem :P wcinałem żelki :P Aga wie o co chodzi ehehehe :P


qrcze no....
a ja podczas tej całej uroczystości tak okropnie byłam głoda :/
zapomniałam o tych żelkach....ale skleroza nie boli... :]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości