............ polecam erotomanom, seksoholikom itp osobom. Ja doszłam do połowy i raczej nie skończę.
Nie wiem ... może to ze mną jest coś nie tak. Może ta książka ma jakąś głębię, przesłanie ... pewnie ma wielu zwolenników, którzy uważają ją za arcydzieło. Zazwyczaj lubię "odjechane" książki, trafiaja do mnie idealnie, wszystkie szokujące, kontrowersyjne itp ... ale ta do mnie kompletnie nie przemawia pomimo, że uwialbiam Anne Rice.
niemniej musze przyznac, ze czyta sie szybko i wciaga 
Magnus napisał(a):S. King "Lśnienie"
znam niemalze na pamiec

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość