1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » wtorek, 21 cze 2005, 08:11

PODSUMOWANIE ROKU

Średnia: good. Troszkę niższa niż rok temu, ale jak tu wyrobić lepszą, gdy ma się po 2-3 osiemnastki w miesiącu a i kiedyś się wyspać trzeba :wink:

Lekcje: nie wiem, czy tylko ja miałam takie wrażenie, że im więcej sie uczyłam tym gorsze oceny dostawałam :(

Samorząd: Miało byc więcej dyskotek :!: a była tylko jedna :!: oj nie starał się nasz samorząd :evil: I miał być papier w toaletach :evil:

Budynek szkoły: wiem, żę głupio napiszę, ale mogliby coś zrobić, żeby w zimie nie było tak zimno :|

Jaja: zawsze i wszędzie, jeśli tylko moja klasa jest w pobliżu :mg: Przydała by się jakaś wycieczka :roll:

Koniec roku szkolnego: już niedługo :prosze:

Putania retoryczne: Dlaczego, jak inne szkoły mają juz wolne albo lekcje składają sie ze sprzątania, a nawet nauczyciele nie przychodzą... dlaczego nasza szkoła musi być taka odrębna?? :|
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » wtorek, 21 cze 2005, 08:16

Po co dyskoteki skoro jak nawet była jedna to na nią nie zawitałaś... :wink:

A wycieczka w naszej klasie nie jest możliwa... Dobrze o tym wiesz...

Drugi Mat-Fiz jest nieokrzesany... :lol: :twisted:
Mariol
 

Postprzez Budyn » wtorek, 21 cze 2005, 12:20

groszeq napisał(a):PODSUMOWANIE ROKU
Putania retoryczne: Dlaczego, jak inne szkoły mają juz wolne albo lekcje składają sie ze sprzątania, a nawet nauczyciele nie przychodzą... dlaczego nasza szkoła musi być taka odrębna?? :|


To sie inaczej chyba nazywa PH :P hehee a tak serjo taka szkola niestety i chyba nic tego nie zmieni, co do waszych wycieczek a albo ich braku sami sie zajmijce tym to nie jest problem jakas zorganizowac :) A samorzad mogl by wam pomuc bo przeciez sam sie all nie zajmie
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez MeYa » wtorek, 21 cze 2005, 16:47

groszeq napisał(a):PODSUMOWANIE ROKU
Samorząd: Miało byc więcej dyskotek :!: a była tylko jedna :!: oj nie starał się nasz samorząd :evil: I miał być papier w toaletach :evil:

dwa lata do tej szkoly chodzisz i nie wiesz ze tu poprostu nie ma dyskotek??? a jak sa to i tak nikogo nie ma??

groszeq napisał(a):Budynek szkoły: wiem, żę głupio napiszę, ale mogliby coś zrobić, żeby w zimie nie było tak zimno :|

wlasnie w tym jest klimat :P a jak zimno to sie trzeba ubierac cieplej a nie z 'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski, latac :P

groszeq napisał(a):Jaja: zawsze i wszędzie, jeśli tylko moja klasa jest w pobliżu :mg: Przydała by się jakaś wycieczka :roll:


:roll:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » wtorek, 21 cze 2005, 19:13

'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski


Tego tekstu naszego psora jeszcze nie słyszałam... :shock: :D
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 21 cze 2005, 20:39

nie narzekajcie ze zimno, zawsze sie znajdzie ktos do rozgrzania :lol: :wink:
a tak pozatym..czy ta trawa musi byc koszona akurat podczas lekcji?? nie ma jak w spokoju polezec i polenic sie na boisku :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » wtorek, 21 cze 2005, 20:46

Mariol napisał(a):
'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski


Tego tekstu naszego psora jeszcze nie słyszałam... :shock: :D


bo te najlepsze teksty zawsze zostawiaja na ostatnia klase :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » wtorek, 21 cze 2005, 21:09

Szczęściarze.... :(

:D
Mariol
 

Postprzez MeYa » wtorek, 21 cze 2005, 21:10

Mariol napisał(a):Szczęściarze.... :(

:D


a...moglabys sprecyzowac kogo/co masz na mysli :> ?
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » wtorek, 21 cze 2005, 21:21

zostawiaja na ostatnia klase

Ci z ostatniej klasy co już słyszeli takie teksty to są szcześciarze...
Nie wiem czy nam będzie dane usłyszeć w przyszłym roku podobne wypowiedzi...


:D
Mariol
 

Postprzez MeYa » wtorek, 21 cze 2005, 21:22

Mariol napisał(a):
zostawiaja na ostatnia klase

Ci z ostatniej klasy co już słyszeli takie teksty to są szcześciarze...
Nie wiem czy nam będzie dane usłyszeć w przyszłym roku podobne wypowiedzi...


:D


mysle ze wam nie beda zalowac :P tak jak nam ich nie zalowali :]
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » wtorek, 21 cze 2005, 21:26

MeYa napisał(a):
Mariol napisał(a):
zostawiaja na ostatnia klase

Ci z ostatniej klasy co już słyszeli takie teksty to są szcześciarze...
Nie wiem czy nam będzie dane usłyszeć w przyszłym roku podobne wypowiedzi...


:D


mysle ze wam nie beda zalowac :P tak jak nam ich nie zalowali :]


Czuję się podniesiona na duchu, że jednak my też będziemy mieli zaszczyt słyszeć podobne słowa... Dzięki MeYa :)

[ Dodano: 2005-06-21, 22:29 ]
redlovebloodgirl napisał(a):nie narzekajcie ze zimno, zawsze sie znajdzie ktos do rozgrzania :lol: :wink:
a tak pozatym..czy ta trawa musi byc koszona akurat podczas lekcji?? nie ma jak w spokoju polezec i polenic sie na boisku :?


Nie wiem jak ty ale dzięki twojej poradzie prawie usnęłam przy wsłuchiwaniu się w warkot traktorko-kosiarki :D :D

U la la... nawet troszkę czerwoniutka jestem... :)
A to wszystko przez jedną słoneczną lekcję W-F'u... :wink:
Mariol
 

Postprzez MeYa » wtorek, 21 cze 2005, 21:30

Mariol, nie wiem czy jest sie z czego cieszyc :P
z nadmiaru wrazen koncze dyskusje i zmierzam w strone lozka...
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez groszeq » środa, 22 cze 2005, 12:41

MeYa Hmm... z "golym lonem" to ja po szkółce naszej w zimie nie biegam. Po prostu brakowało mi (w przeciwieństwie do ciebie) kogoś kto by mnie przytulił i ogrzał :roll:

PS. Wiecie, że w dniu ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO ma być 33*C :!: Ugotujemy się :P
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość