anula napisał(a):heheh a mnie w głowie cały czas swidruje kawałek"lonely no more"- rob thomas
o dżiza, tragiczne to
w głośnikach nadaje ostorrro Nine Inch Nails, sesese

kamila napisał(a):anula napisał(a):heheh a mnie w głowie cały czas swidruje kawałek"lonely no more"- rob thomas
o dżiza, tragiczne to![]()
![]()
w głośnikach nadaje ostorrro Nine Inch Nails, sesese

NataliaW napisał(a):Powrót to mojej ukochanej piosenki....Mariah Carey "My All"...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości