Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » niedziela, 19 cze 2005, 10:24

James Francis Ryan napisał(a):"Zielona milę" na kompie oczywista ( jak ktos chce to dziś oglądać na TVN , to współczuję tych 20 reklam w trakcie 3 godzinnego filmu)


to jeszcze nic, wyobraz sobie ile reklam bedzie gdy POLSAT pusci Titanica :lol:

paranoja :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kulA » niedziela, 19 cze 2005, 10:45

Slayer napisał(a):
James Francis Ryan napisał(a):"Zielona milę" na kompie oczywista ( jak ktos chce to dziś oglądać na TVN , to współczuję tych 20 reklam w trakcie 3 godzinnego filmu)


to jeszcze nic, wyobraz sobie ile reklam bedzie gdy POLSAT pusci Titanica :lol:

paranoja :)

no wiesz zielona mila trwa 188min a na tvn zajelo to 225min, ale polsat ich na pewno przebije
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Slayer » niedziela, 19 cze 2005, 10:50

Swoja droga gdzie sa te obiecane milionowe kary KRRiT za przerywanie filmow zbyt duza iloscia reklam, co POLSAT robi wrecz nagminnie ??
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kulA » niedziela, 19 cze 2005, 12:48

Slayer napisał(a):Swoja droga gdzie sa te obiecane milionowe kary KRRiT za przerywanie filmow zbyt duza iloscia reklam, co POLSAT robi wrecz nagminnie ??

zapewne wszystko obija sie o definicje "zbyt duzej ilosci reklam", jesli ustawili ja na poziomie "wiecej niz polsat" to nikt takiej kary nie dostanie :]
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez James Francis Ryan » niedziela, 19 cze 2005, 12:48

A ja se wieczorkiem "Znaki" obejrzałem.Nie wie czemu , ale oglądając go po raz drugi wywarł na mnie znacznie większe wrażenie.Bardz dobry film.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez Slayer » niedziela, 19 cze 2005, 14:08

kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):Swoja droga gdzie sa te obiecane milionowe kary KRRiT za przerywanie filmow zbyt duza iloscia reklam, co POLSAT robi wrecz nagminnie ??

zapewne wszystko obija sie o definicje "zbyt duzej ilosci reklam", jesli ustawili ja na poziomie "wiecej niz polsat" to nikt takiej kary nie dostanie :]


jakby ustawili 'wiecej niz polsat' to nie filmy bylyby przerywane reklamami, tylko reklamy filmem :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Olcia » niedziela, 19 cze 2005, 14:15

-Eurotrip
-Statek Miłości
-Wieczny Student
-Fajna z niego babka
-American Pie
-Not another teen movie
:lol: :lol:
i koniec :D /oglądanie zajęło mi całą noc :P /
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Slayer » niedziela, 19 cze 2005, 15:08

a wrazenia jakies ? :P
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Olcia » niedziela, 19 cze 2005, 16:01

Slayer napisał(a):a wrazenia jakies ? :P


no cóż... mogłam sie pośmiać z głupoty ludzkiej :P :lol:
/specjalnie takie bezmózgie filmy wypożyczyłam :twisted: /
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kulA » niedziela, 19 cze 2005, 17:00

wlasnie obejzalem Wesele, nie zawiodlem sie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kawon » niedziela, 19 cze 2005, 20:52

Hostage

-nuda
-nuda
-każdą scenę widziałem już w innym filmie
-nudy
-chroniczny brak logiki
-nuda
-okropne aktorstwo
-nuda
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez SAVARY » niedziela, 19 cze 2005, 21:31

Mam juz "Wesele" na płytce.... jutro oglądam :brawo: :lol: czytałem wasze opinie podobno dobry
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » niedziela, 19 cze 2005, 22:02

Wczoraj postawiłam na "Zieloną milę"...
Jak ja lubie ten film... :roll:
Mariol
 

Postprzez SAVARY » niedziela, 19 cze 2005, 22:28

Mariol napisał(a):Wczoraj postawiłam na "Zieloną milę"...
Jak ja lubie ten film... :roll:

Bo jest bardzo dobry, tylko smutny :cry:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości