przez Tisaja » piątek, 17 cze 2005, 20:00
A ja uwielbiam IRĘ . PERFECKT, LADY PANK , DŻEM ,SWEET NOISE-to z polskich
Z zagranicznych The Rasmus , Evanescence ,Ray Charles....eeee......nie będę piać wszystkiego....ale rozrzut mam ogromny.....no i Gospel zarówno Amerykański jak Polski.
Jedyne czego nie trawię to Disco Polo. Ale nikogo nie chcę obrazić.......po prostu śmieszą mnie te teksty, melodyjki, i układy choreograficzne.........