FiDo napisał(a):aniol z papierosem... tego jeszcze nie grali
Zawsze musi być ten pierwszy raz...

pastor napisał(a):ja was wpuszcze![]()
![]()
A co do papierosa.... ktos powiedzial ze Kosciol jest reformowalny![]()
![]()

pastor napisał(a):Chater_ napisał(a):pastor napisał(a):ja was wpuszcze![]()
![]()
A co do papierosa.... ktos powiedzial ze Kosciol jest reformowalny![]()
![]()
No co Ty? Zdegradowali Ciebie do portiera?
ja jestem swiety, ja moge duzo wiecej (zeby ne bylo ze wszystko hehehhe), a Ty sie tak nie wymadrzaj bo za bawienie sie ptaszkiem i opublicznianiem tego wielkie B. raczki Ci upie***li![]()
![]()

TISAJA napisał(a):Skoro ten temat jest już słabiej uczęszczany.....więc postanowiłam się zdekonspirować
Ale nie potrafię wkleić tu zdjęcia
Cóż jestem tylko blondyną ........

FiDo napisał(a):TISAJA napisał(a):Skoro ten temat jest już słabiej uczęszczany.....więc postanowiłam się zdekonspirować
Ale nie potrafię wkleić tu zdjęcia
Cóż jestem tylko blondyną ........
przeslij mi fote na fido@nemezis.org , to ci tutaj ja wkleje.
[ Dodano: 2005-06-17, 19:52 ]
na prosbe TISAJA zamieszczam jej... oko:
Obrazek
[ Dodano: 2005-06-17, 19:53 ]
Obrazek

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości