Garis - Galeria Zdjęć

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Garis » poniedziałek, 6 cze 2005, 13:06

Hej ludkowie w National Geographic jest konkurs na foty. Do wygrania Nikon D70 :roll: Regulamin konkursu tutaj
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez FiDo » poniedziałek, 6 cze 2005, 18:00

Garis napisał(a):Hej ludkowie w National Geographic jest konkurs na foty. Do wygrania Nikon D70 :roll: Regulamin konkursu tutaj


sprobujemy :) wiele nie trace
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Slayer » poniedziałek, 6 cze 2005, 20:36

widze ze tutaj Piotras mialby pole do popisu, on specjalizuje sie w takich fotkach
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Garis » środa, 15 cze 2005, 18:17

30. Maluchy i kaczka. Upolowane na wyprawie rowerowej.
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-15, 20:16 ]
31. Małe szaraczki zachowywały się jak nakręcane zabawki w wannie :) Jeden nurkuje w poszukiwaniu pożywienia.
Obrazek
32. Jelonek zaobserwowany ze ścieżki rowerowej, tuż za Arką.
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-17, 10:42 ]
Na swoim koncie nie mam zbyt wiele zachodów słońca, ale kilkoma chciałbym się podzielić. Mimo, że to oklepany temat na zdjęcie wkleję kilka fotek - moim zdaniem całkiem udanych. Proszę o sensowny komentarz.
33.
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-17, 14:34 ]
34. Oryginalne kolory
Obrazek
35. Tutaj też nic nie mieszane jedynie poprawiony kąt, bo woda leciała na lewo :)
Obrazek
36. Dragon. Pomysł na fotkę ukradziony, ale wykonanie oryginalne :) Zero poprawek w PS.
Obrazek
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » piątek, 17 cze 2005, 13:49

spoko fotki zachodzacego slonca
dragon troche za ciemny jak dlamnie ale orginalny a to cieszy ..
co moge wiecej powiedziec jestes w stanie wycisnac wiecej z tych zachodow ..
jak bym mial to oceniac to 6/10 czyli jest dobrze ale moze byc lepiej ..
to jest tylko moja opinia

klik
ja swoje zdjecie daze duza sympatia nie wiem dlaczego ..
ludzie mowia ze mam lepsze ale to mi sie bardzo podoba ..
MarcinR
 

Postprzez kurczaczek » piątek, 17 cze 2005, 14:46

Zdjęcia rewelacyjne bez wyjątków, w szczególności z pobytu w Egipcie :)
Mrr.... :roll:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez sanddra » piątek, 17 cze 2005, 16:50

Łabądki masz świetne, już kilka razy byłyśmy na tej ścieżce ale namierzyłyśmy tylko dwie rodzinki, jedna z jednym maluchem, a druga z czterema. Takiej dużej jak ta u Ciebie jeszcze nie spotkałyśmy. Za to rodziny kaczek faktycznie są tam w tym roku wyjątkowo duże.
Jelonek fajny, mam podobnego z zimy no i z kwietnia lochę z młodymi z lotniska tyle że też w trawie i zoom skaszanił za dużo.
Zachody słońca to trudny temat bo coś orginalnego tu zrobić jest nie łatwo ale próbować zawsze warto, a nóż nam się uda trafić.
Foty z Egiptu są rewelacyjne.
Pozdrawiam ciepło
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez Garis » poniedziałek, 20 cze 2005, 09:16

Dziękuję wszystkim za komentarze :) Lubię czytać opinie swoich fotek i komentować czyjeś. WZT, podaj link do zdjęcia smoka autorstwa Twojego brata, bo nie mogę znaleźć, a to właśnie z tamtego zdjęcia ukradłem pomysł :) sanddra, jeśli masz możliwość to zaprezentuj swoje fotografie na forum. Łabądki przypłynęły i jeden duży jadł chleb z ręki (uwaga na ostre dzioby), ale zrobić zdjęcie kaczce graniczy z cudem :) Pozdrawiam wszystkich foto-amatorów !

37. Kamyczek.
Obrazek
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Sato » poniedziałek, 20 cze 2005, 09:46

fajne to ostatnie.... ciekawe ujecie :wink:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Garis » poniedziałek, 20 cze 2005, 15:48

NataliaW, ale masz ładnego smoka :jupi: No nie pogadasz... i to słoneczko :D i te refleksiki :) Naprawdę cacy ujęcie.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości