Grafika komputerowa - reaktywacja

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Grafika komputerowa - reaktywacja

Postprzez quad » środa, 30 mar 2005, 17:27

Kazdy ma jakis post reaktywacyjny to ja tez chce :)
Postujcie tutaj swoje prace 2d i 3d wykonane za pomoca (lub z pomoca) jakichs narzedzi komputerowych.

Na poczatek takie sobie cwiczonko-zabawa na zakupionym tablecie (juz kocham to narzedzie ;))

Tytul: Krwawa róża
Obrazek
quad
 

Postprzez Sato » środa, 30 mar 2005, 17:32

hiehie.. fajne...

p.s. tablet.. a co to? :lol:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez rymek » czwartek, 31 mar 2005, 17:55

Moj stary temat :)

Zeby nie bylo to wrzucam moja tapetke 'wira' (=

Obrazek
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sato » piątek, 1 kwi 2005, 01:38

Oto Henryk.
Henryk ma lat 39. Zajmuje sie wyrąbem drwa. Jego hobby to wypas owiec oraz potańcówki w remizie. W przyszłości chciałby wyjechać do Ameryki :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez McCool » niedziela, 24 kwi 2005, 18:56

Sato, ten Henryk to w calosci przez Ciebie zrobiony? :twisted: bo fajny z niego facet jest :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Sato » niedziela, 24 kwi 2005, 20:15

McCool napisał(a):Sato, ten Henryk to w calosci przez Ciebie zrobiony? :twisted: bo fajny z niego facet jest :P

a tak sobie nabazgralem jakis czas temu... no a Henryk to rowny gosc :).. a jakie ma branie u babek :lol:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez sanddra » czwartek, 16 cze 2005, 01:08

Henryk faktycznie jest elegancko zrobiony.
W jakimś konkretnym programie, czy to tajemnica warsztatu twórcy?
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez Sato » czwartek, 16 cze 2005, 12:20

sanddra napisał(a):W jakimś konkretnym programie, czy to tajemnica warsztatu twórcy?

Photoshop :)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez FiDo » czwartek, 16 cze 2005, 17:33

niestety, nie mam nic ciekawego do pokazania;/ z grafiki komputerowej ostatnio zajmuje sie glownie tym co mam w szkole, czyli projektowaniem. wiecej mam roboty manualnej (rysunek ,malarstwo i kompozycja).czyli, ze tak powiem cofnalem sie wczasie i nadrabiam zaleglosci :)) a w robieniu dwoch swoich prywatnych projektow mam przerwe na sesje :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sato » czwartek, 16 cze 2005, 20:08

slonkokg napisał(a):Henio ma fajny podbródek :) Arek, fajna pracka :)

dzieki Sloneczko :]
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez kamila » czwartek, 16 cze 2005, 20:13

Heniek ma fajną brode, tzn. kształt tej brody jest dość intrygujący tudziez pobudzający me szare komóry :brawo: [buehehehe]. Fajjny jest Heniek.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sato » czwartek, 16 cze 2005, 20:30

hehe... nie wiem czy wiecie, ale Heniek ma szkockie korzenie... a propos brody.. pochodzi z licznej rodziny o nazwisku Buttchin :lol:... ale mimo wszystko to Polak, 95% czystej krwi :drunk:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 16 cze 2005, 22:22

Heniek jest the best :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron