MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 12:27

SatH^Raa napisał(a):
MarcinR napisał(a):OK
co do zdjecia wyzej .. 4sekundy i +2 swiatlo na canonie ..

5 sekund... ;) A jak naświetlasz ręcznie to korekta ekspozycji nie ma nic do gadania. Przy okazji nie polecam korzystania z kreatora windowsa do zrzucania zdjęć - burdel robi, zmienia daty utworzenia plików, nazwy itd.

:roll: skad 5 ....?? :cry: :|
MarcinR
 

Postprzez Garis » poniedziałek, 13 cze 2005, 12:36

a to czerwone +2 w rogu to nie aktualny poziom ekspozycji tylko informacja od aparatu, ze wg. niego zdjecie wyjdzie zbyt jasne :wink: Chyba, że ustawiłeś manualnie ekspozycję na +2...
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 12:44

Garis napisał(a):a to czerwone +2 w rogu to nie aktualny poziom ekspozycji tylko informacja od aparatu, ze wg. niego zdjecie wyjdzie zbyt jasne :wink: Chyba, że ustawiłeś manualnie ekspozycję na +2...

JA robie fotki tylko na manualnej akspozycji ... :twisted: i nie czerwone w rogu ...
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 13:19

SatH^Raa napisał(a):
MarcinR napisał(a): :roll: skad 5 ....?? :cry: :|

Exif tak mówi...

MarcinR napisał(a):JA robie fotki tylko na manualnej akspozycji ... :twisted: i nie czerwone w rogu ...

To po cholere ci automatyczna lustrzanka z programami, priorytetami? Nie lepiej zostać na Zenicie i skanerze? Noo... Serio mówiąc to w większości przypadków aparat lepiej dobierze czas niż oko. A na pewno szybciej. Do tego korekta ekspozycji i jedziemy. Manual pozostaje wyłącznie do zadań specjalnych. Nie czerwone w rogu? To pewnie zielone pod pentamirrorem. :D

:| CZASEM trzeba sie pobawic .. :| poto jest by sie bawic ..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 14:29

SatH^Raa napisał(a):
MarcinR napisał(a): :| CZASEM trzeba sie pobawic .. :| poto jest by sie bawic ..

Jasne. :twisted:

:P A ze czasem nie wychodzi to juz inny problem...
dzieki za rade ... :spoko:

[ Dodano: 2005-06-14, 14:34 ]
MarcinR napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):
MarcinR napisał(a): :| CZASEM trzeba sie pobawic .. :| poto jest by sie bawic ..

Jasne. :twisted:

:P A ze czasem nie wychodzi to juz inny problem...
dzieki za rade ... :spoko:

:twisted: Bedzie mocny atak...

[ Dodano: 2005-06-14, 16:02 ]
klik

[ Dodano: 2005-06-17, 17:54 ]
Zachod jako spektakl.
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-19, 23:03 ]
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-19, 23:05 ]
zdjecie nr ;/ zle wkleilem ...
MarcinR
 

Postprzez Olcia » niedziela, 19 cze 2005, 22:41

7 i 8 są bardzo ładne :)
ale za to 2 coś mi sie nie podoba... nie wiem co jest ale nie podoba mi sie :oops:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sato » niedziela, 19 cze 2005, 23:25

widac postepy, jednakże jedna rzecz od razu rzuca sie w oczy... 2,3,8,9 sa za ciemne... znikaja szczegoly w czarcnych plamach, np na tych konarach, albo pod mostem... mozna to latwo poprawic... delikatna korkta krzywą jasności lub przesuwajac wagi przy histogramie.. normalnie dwie minuty roboty, a efekt bylby lepszy...
sprawdzilem to sam na Twoich fotkach, wiec zeby nie bylo ze teoretyzuje...
oczywiscie nie wiem co mial autor na mysli, moze tak mialo byc... wiec to tylko sugestia... polecam sprobować :)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Garis » poniedziałek, 20 cze 2005, 08:48

Mi się podoba 4 (ładny kolor kwiatka) i 9. Nr 2 też jest dobre, bo przedstawia jakieś zdarzenie w ciekawym plenerze, tylko za ciemna ta fota.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Sato » poniedziałek, 20 cze 2005, 09:43

Garis napisał(a):Mi się podoba 4 (ładny kolor kwiatka) (...)

fakt.. czwóreczka wyglada mniodzio :spoko:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez MarcinR » piątek, 24 cze 2005, 22:05

1
Obrazek
2
Obrazek
3

przepraszam za mocna kompresje ale wiekszych plikow mi server nie chcial przyjac .. ;/Obrazek
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 11 lip 2005, 09:46

Konik...... (Polny)
Obrazek
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości