FiDo napisał(a):jak z kurczaka? przeciez wkleilem twoje zdjecieona mi wybaczy
![]()
Wybaczam
Ale żeby mi to było, przed ostatni raz

FiDo napisał(a):jak z kurczaka? przeciez wkleilem twoje zdjecieona mi wybaczy
![]()

kurczaczek napisał(a):FiDo napisał(a):jak z kurczaka? przeciez wkleilem twoje zdjecieona mi wybaczy
![]()
Wybaczam
Ale żeby mi to było, przed ostatni raz

ZAINTERESOWANA napisał(a):Wiesz, mam fajną fotkę kurczaczka? Może Ci przesłać? Będzie "nowa" dekonspiracja![]()
![]()

kurczaczek napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Wiesz, mam fajną fotkę kurczaczka? Może Ci przesłać? Będzie "nowa" dekonspiracja![]()
![]()
Proszę bardzo
Czekam

ZAINTERESOWANA napisał(a):kurczaczek napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Wiesz, mam fajną fotkę kurczaczka? Może Ci przesłać? Będzie "nowa" dekonspiracja![]()
![]()
Proszę bardzo
Czekam
Zaraz wysyłam na PW![]()
Daj znać jak dojdzie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości