2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » niedziela, 12 cze 2005, 11:05

Roman napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):
Agunia, widziałaś już Łomot?


widziałam.... :evil:
wczoraj wieczorem mi kauczu pokazał.... :evil:
zabiję was obu :twisted:
jak mogliście? tak bez mojej zgody? :!:


jakbym się miał wszystkich pytać, czy chcą być w gazetce, to by tam był tylko Gromowładny

i tak byś się nie zgodziła, a ja bym i tak to zamieścił, więc (...) a zresztą bardzo ładnie wyszłaś, zresztą cała ta strona jest jedną z fajniejszych

a skoro już musisz, to czy mogę wybrać sobie rodzaj śmierci? :wink:


nie :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » niedziela, 12 cze 2005, 11:08

slonkokg napisał(a):Agunia - ładnie wyszłas na zdjęciu :) Dla pocieszenia zobacz na moje ;) :lol:


widziałam :) jest oki :)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez filomata » niedziela, 12 cze 2005, 12:05

Ja się nie zdąrzyłem załapać na Łomot, a co do przedstawienia, to z mojej perspektywy wyszlo tragicznie :help:
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez McCool » niedziela, 12 cze 2005, 15:30

filomata... dobrze bylo ;) w sumie to tam wszyscy mieli swojego rodzaju stresa, więc nie narzekaj :P zważywszy na Twój debiut - popisałeś się :D

a Słonko jeśli mógłbym Cię prosić to weź mi podeślij na maila te fotke co robiłaś ekipie radiowęzła podczas nieoficjalnej części ;)

natomiast Łomota to muszę obejrzeć koniecznie w poniedziałem i podzielić (bądź nie) wasze zdanie, co do fotek Aguni :P hi hi :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » niedziela, 12 cze 2005, 16:19

czy ktoś robił zdjęcia na przedstawieniu?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 12 cze 2005, 17:47

slonkokg napisał(a):Adrian już ma :] Jak go ładnie poprosisz to Ci pewnie da :P

musze sie do niego ładnie uśmiechnąć :D :D :D

[ Dodano: 2005-06-15, 18:31 ]
upgrade: ihaaaa :D zdałem z matmy :P jestem chyba w drugiej klasie :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Kalynka » czwartek, 16 cze 2005, 11:38

Kiedy jest zakonczenie w Gromku?
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 16 cze 2005, 22:34

Słonko, daj znac kiedy swiadectwa będą wypisywać już oficjalnie bo nie wiem kiedy mozna juz do szkoly przestać chodzić :P qrde... ten klimat lata mi się już udziela i nie mogę po prostu usiedziec w szkolnej ławce :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Kalynka » piątek, 17 cze 2005, 09:28

A jesli chodzi o świadectwa i wyniki z matur, to na stronie OKE jest komunikat, ze w całej Polsce wyniki oraz świadectwa beda dostepne 27 czerwca Debilizm - nie wyobrażam sobie tego - bedzie sajgon


Biedna Martitka, zakup farbe do wlosow bo osiwiejesz z tym rozdziczonym stadem absolwentow. :?
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości