2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MadziUlka » wtorek, 7 cze 2005, 15:13

ja w sumie bym sobie na to poszła ale żeby to było trochę wcześniej :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Roman » piątek, 10 cze 2005, 15:57

jak wrażenia po święcie szkoły? (głównie chodzi mi o gazetkę i przedstawienie)

poza tym, że były różne cyrki z dystrybucją Łomotu, to było moim zdaniem nieźle

no i oczywiście po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać kunszt oratorski naszego wodza :D
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez gapcio » piątek, 10 cze 2005, 17:35

Nie no wszystko wyszlo jak należy :) ogółem podobało mi sie cale przedstawienie itd najlepsza byla chyba bibka juz po calej uroczystości ... nie powiem było miło i wesoło :)
gapcio
 

Postprzez McCool » piątek, 10 cze 2005, 18:40

popieram Gape :) wypalilo jak nalezy ;) a o tej bibce to lepiej oficjalnie nie wspominaj, bo to bylo i wyłącznie dzięki ich dobroci :P ale wszystkich nauczycieli pozdrowic chcialem :D a przede wszystkim dyrekcję ;)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez sebamac » piątek, 10 cze 2005, 19:21

Wrazenia po 15leciu, jak najbardziej przeeeemile!
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Agunia » sobota, 11 cze 2005, 12:10

nie wiem jak wyglądała impreza po uroczytsości ale sama uroczytsość na sali gimnastycznej to były flaki z olejem.... 2h gadania jakiś nudnych gości...
jedynie to przedsatawienie było ciekawym akcentem, ale co dziwne, w momencie gdy zaczynał się spektakl część osób wyszła... to było conajmniej nietaktowne...
ale brawa i tak należą się reżyserowi, który niesamowicie namęczył się przy tym spektaklu...to był jego debiut...
Łukasz :prosze:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » sobota, 11 cze 2005, 13:58

Agunia napisał(a):nie wiem jak wyglądała impreza po uroczytsości ale sama uroczytsość na sali gimnastycznej to były flaki z olejem.... 2h gadania jakiś nudnych gości...
jedynie to przedsatawienie było ciekawym akcentem, ale co dziwne, w momencie gdy zaczynał się spektakl część osób wyszła... to było conajmniej nietaktowne...
ale brawa i tak należą się reżyserowi, który niesamowicie namęczył się przy tym spektaklu...to był jego debiut...
Łukasz :prosze:


należy wierzyć, że wyszła ta część, która i tak by się nie umiała zachować i nie zrozumiałaby spektaklu

dzięki czemu sala nie trzęsła się w posadach z wyjącego śmiechu, np.: gdy Łukasz mówił o "posranych tygodnikach" lub też, gdy filomata (Sienkiewicz) pisał "Szkice węglem" ("We wsi Barania Głowa cicho było jak makiem siał")

aha, nie sugeruję, że wszyscy, którzy wyszli nie umieliby się zachować

Agunia, widziałaś już Łomot?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » sobota, 11 cze 2005, 21:25

Roman napisał(a):
Agunia, widziałaś już Łomot?


widziałam.... :evil:
wczoraj wieczorem mi kauczu pokazał.... :evil:
zabiję was obu :twisted:
jak mogliście? tak bez mojej zgody? :!:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » niedziela, 12 cze 2005, 09:58

Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):
Agunia, widziałaś już Łomot?


widziałam.... :evil:
wczoraj wieczorem mi kauczu pokazał.... :evil:
zabiję was obu :twisted:
jak mogliście? tak bez mojej zgody? :!:


jakbym się miał wszystkich pytać, czy chcą być w gazetce, to by tam był tylko Gromowładny

i tak byś się nie zgodziła, a ja bym i tak to zamieścił, więc (...) a zresztą bardzo ładnie wyszłaś, zresztą cała ta strona jest jedną z fajniejszych

a skoro już musisz, to czy mogę wybrać sobie rodzaj śmierci? :wink:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości