Roxette- wish I could fly
Black eyed peas- Dont pfunk with my heart
Lemar- Time to grow
B2K- Badabum
Joe Cocker- You can leave your hat on
Stereophonics- Maybe tomorow
..... i wiele innych
!!

keeper napisał(a):"Łapy, łapy, cztery łapy, a na łapach pies kudłaty"- nowy kawalek przedstawiciela hip hopolo..wkręciło mi się, sorry

), piekne slowa, niewiele jest piosenek, ktore maja teksty potrafiace naprawde poruszyc.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości