
NataliaW napisał(a):To ja może bym wreszcie moich partnerów życiowych zdekonspirowała....![]()
Oto Fofcio-ten większy i Waldemar-ten mniejszy![]()
Miel być jeszcze kaczuszek-ale się wstydził....![]()
http://www.tkk.pl/~flo/Natalia/Fofcio&Waldek.jpg
A ich ulubiona piosenka to "Łoże w kolorze czerwonym"![]()
![]()
ps.nie dało się wkleić obrazka...

Baltazar Gąbka napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):ooo moje 2 zony w komplecie
Chciałbyś...![]()
![]()
no wiesz, tak wysoko postawiona persona nie moze sie mylic

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości