Baltazar Gąbka napisał(a):Mam nadzieje ze wybije Salecie boks z glowy, a i sam zawiesi rekawice po tej walce. Grunt zeby zniszczyl Salete, a potem podziekowal i zakoncyzl kariere
amen



Slayer napisał(a):przeciez Saleta zdaje sobie chyba sprawe ze przegra ta walke i to ostro... on nie moze byc az tak glupi... wesze tu jakis podstep
.. wiec jak wyjdzie na ring, znow bedzie udawał posąg...Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości