1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » wtorek, 7 cze 2005, 08:10

Wycofuje się z tego że byłoby fajnie z awarią komputerów...
Chyba zaliczyłam teścik z infy.... <jupi>

nasza szkoła jest super ...<jak narazie> :lol: :lol: :lol:
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 7 cze 2005, 08:11

Mariol napisał(a):Wycofuje się z tego że byłoby fajnie z awarią komputerów...
Chyba zaliczyłam teścik z infy.... <jupi>

nasza szkoła jest super ...<jak narazie> :lol: :lol: :lol:


dołączam się, dołączam :roll: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » niedziela, 12 cze 2005, 22:53

Może to zabrzmi śmiesznie...
I nie wiem jak inni...
Ale ja proszę o wyrozymiałość nauczycieli w tych ostatnich tygodniach nauki... :roll:
:wink:
Mariol
 

Postprzez Falbor » wtorek, 14 cze 2005, 22:01

Mariol napisał(a):Może to zabrzmi śmiesznie...
I nie wiem jak inni...
Ale ja proszę o wyrozymiałość nauczycieli w tych ostatnich tygodniach nauki... :roll:
:wink:


a ja prosze zeby wam sprawdzian dowalili :twisted:
a najlepiej taki 'badanie wynikow nauczania z fizyki'... od poczatku ogolniaka :]
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Mariol » wtorek, 14 cze 2005, 22:51

Skoro to tylko badanie wyników nauczania...

To nie ma się o co martwić...
:roll: Chętnie taki teścik napiszę... :)
A szczególnie z fizyki..., choć wolałabym matematykę... :]
Mariol
 

Postprzez MeYa » środa, 15 cze 2005, 12:41

Mariol napisał(a):Skoro to tylko badanie wyników nauczania...

To nie ma się o co martwić...
:roll: Chętnie taki teścik napiszę... :)
A szczególnie z fizyki..., choć wolałabym matematykę... :]


:shock: :shock: :shock:
oooo boozzeee
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » środa, 15 cze 2005, 12:49

Mariol napisał(a):Skoro to tylko badanie wyników nauczania...

To nie ma się o co martwić...
:roll: Chętnie taki teścik napiszę... :)
A szczególnie z fizyki..., choć wolałabym matematykę... :]


to jest takie badanie, z ktorego zawsze mielismy oceny i to najwazniejsze z calego roku :twisted:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 15 cze 2005, 14:38

Falbor napisał(a):
Mariol napisał(a):Może to zabrzmi śmiesznie...
I nie wiem jak inni...
Ale ja proszę o wyrozymiałość nauczycieli w tych ostatnich tygodniach nauki... :roll:
:wink:


a ja prosze zeby wam sprawdzian dowalili :twisted:
a najlepiej taki 'badanie wynikow nauczania z fizyki'... od poczatku ogolniaka :]


czy ty chcesz aby polowa naszej klasy popelnila samobojstwo? :help:
dzis ostatni dzien nauki i bedzie :spoko:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez groszeq » środa, 15 cze 2005, 14:46

Jeszcze trochę wytrwać... :spac2:

Uwielbiam te lekcje, które skłądaja się z noszenia ławek :hyhy:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » środa, 15 cze 2005, 15:46

redlovebloodgirl napisał(a):
Falbor napisał(a):
Mariol napisał(a):Może to zabrzmi śmiesznie...
I nie wiem jak inni...
Ale ja proszę o wyrozymiałość nauczycieli w tych ostatnich tygodniach nauki... :roll:
:wink:


a ja prosze zeby wam sprawdzian dowalili :twisted:
a najlepiej taki 'badanie wynikow nauczania z fizyki'... od poczatku ogolniaka :]


czy ty chcesz aby polowa naszej klasy popelnila samobojstwo? :help:
dzis ostatni dzien nauki i bedzie :spoko:


Nieee... no bez przesady...
Gdybyśmy popełnili wszyscy samobójstwo to kto by świecił inteligencją w naszej szkole....?? :]
Nudno by się tam zrobiło... :D

[ Dodano: 2005-06-15, 16:49 ]
A poza tym...
fajnie by było zabawić się na takim teściku
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 15 cze 2005, 17:49

ja jednak wole inne zabawy..klocki lego i te sprawy :lol: noszenie lawek zaczyna sie w srode czy czwartek? :D
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » środa, 15 cze 2005, 17:59

Mariol napisał(a):
Nieee... no bez przesady...
Gdybyśmy popełnili wszyscy samobójstwo to kto by świecił inteligencją w naszej szkole....?? :]
Nudno by się tam zrobiło... :D

teściku


świecił czym??? :lol: :lol: :lol:
;) :smiech:
peace
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » środa, 15 cze 2005, 18:37

redlovebloodgirl napisał(a):ja jednak wole inne zabawy..klocki lego i te sprawy :lol: noszenie lawek zaczyna sie w srode czy czwartek? :D

chyba w środe
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 15 cze 2005, 18:51

MeYa napisał(a):
Mariol napisał(a):
Nieee... no bez przesady...
Gdybyśmy popełnili wszyscy samobójstwo to kto by świecił inteligencją w naszej szkole....?? :]
Nudno by się tam zrobiło... :D

teściku


świecił czym??? :lol: :lol: :lol:
;) :smiech:
peace


czy ktos cos mowil? :gwizd: :glupek:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » wtorek, 21 cze 2005, 08:05

Koniec...koniec roku...
Życzę wszystkim nauczycielom odzyskania sił w wakacje... , bo w nowym roku szkolnym damy o sobie nieźle znać... :wink: :wink:

Średnia...: Dobra aczkolwiek nie taka na jaką liczyłam... Ale i tak jest GOOD... :D
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość