studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » wtorek, 31 maja 2005, 09:18

dobrze wam.. mi sie ino sesja 20go czerwca zaczyna. wiec w kolobrzegu przy dobrym wietrze bede dopiero na poczatku lipca :nosebleed:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » wtorek, 31 maja 2005, 12:01

FiDo napisał(a):dobrze wam.. mi sie ino sesja 20go czerwca zaczyna. wiec w kolobrzegu przy dobrym wietrze bede dopiero na poczatku lipca :nosebleed:

ja zaczynam tylko tydzien wczesniej a w kg tez bede dopiero na poczatku lipca, a to tylko dlatego ze sie sprezam zeby wczesniej w robocie byc bo bym jeszcze pozniej byl
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez yennefer » wtorek, 31 maja 2005, 13:14

coz...dolaczam do grona tych, u ktorych sesja trwa i trwa... a u mnie juz chyba osiagnie megadlugoterminowe rozmiary :lol:
dzis mialam pierwszy egzamin, ale sesja wlasciwa rozpoczyna sie 5 czerwca (dzis byl nieobowiazkowy) i potrwa do konca miesiaca, aczkolwiek moze sie przeciagnac do poczatku lipca :| (o ile cos mi nie pyknie :lol:), nie mowiac o kampanii wrzesniowej, ale tego wole na razie nie brac pod uwage. :| :p
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » poniedziałek, 6 cze 2005, 12:03

yennefer napisał(a): (.....), nie mowiac o kampanii wrzesniowej, ale tego wole na razie nie brac pod uwage. :| :p



:lol: :lol: :lol: nic mi nie moow! zostały mi 2 zaliczenia a potem od 14 06 sesja pełna para rusza! zaczynamy od ustnej -kobyły!!! az strach sie bac!!!!!!:( :( ;/
PS Neel dzieki! :)

mam nadzieje ze jakos zdam bo czeka na mnie ........... :beer: !!!! powodzenia all!!!!!!! niech moc bedzie z nami!!! :lol: 8)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » poniedziałek, 6 cze 2005, 12:47

a ja jutro mam piewszy oficjalny egzamin - znaczy sie obowiazkowy... ;)
zobaczymy, jak to bedzie :twisted:
domniemywam, ze kazdy kolejny bedzie trudniejszy (nie mowiac o ostatnim, ktory moze sie okazac niekonczaca sie opowiescia :lol: :twisted:)
Nemo, powodzenia ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Uri » poniedziałek, 6 cze 2005, 13:05

w więc tak to jest, jak się oblewa... nic przyjemnego :(

nie ominie mnie kampania wrześniowa, niestety. grrrr
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » poniedziałek, 6 cze 2005, 16:51

dzis byly wyniki z kolosa zaliczeniowego z elektrotechniki, i mam 4, niestety kartkowka z ptc poszla srednio i zwolnienie z egzaminu bardzo sie oddala
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Budyn » poniedziałek, 6 cze 2005, 17:25

jeszcze 3 egzaminy jedziemy dalje :] sesja pelna para :D
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez groszeq » wtorek, 7 cze 2005, 08:13

Studenci, do książek :lol: zaliczenia na same 5 pozaliczać :P a wszystko będzie ok :!: :]
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez kulA » wtorek, 7 cze 2005, 08:28

groszeq napisał(a): zaliczenia na same 5 pozaliczać :P

:shock: :shock: :? :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mariol » wtorek, 7 cze 2005, 08:33

Nie śmiać się tylko do nauki.... Albo do ściąg... potem nam je przekażecie <ściągi>... :) A potem będzie zabawa
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości