Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez yennefer » niedziela, 5 cze 2005, 11:56
zdjecia : Coraz blizej do zachodu oraz ostatnie - sa swietne! podoba mi sie swiatlo i morze wyglada jakos tak... inaczej

(a na ostatniej mam wrazenie, jakby to byla jakas dzika plaza na egzotycznej wyspie

)
-

yennefer
- Mieszka tu
-
- Posty: 961
- Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
- Lokalizacja: ...
przez MarcinR » niedziela, 5 cze 2005, 15:57
NataliaW napisał(a):Te KfItECki to tak troche ni w pieć, ni w biedronke wśród tych mrocznych kadrow....
Podoba mi się 4 fota...

nIO TE kfitecki

niedosc ze nie wyszly .. to jeszcze nie pasuja... zgadzam sie
A 4 fotka mi tez sie podoba

-
MarcinR
-
przez Garis » poniedziałek, 6 cze 2005, 06:56
Zaciekawilo mnie jedynie "Slonce". Ciekawy refleks świetlny wyszedł i kadr też przyzwoity. Na drugim miejscu "Coraz blizej do zachodu". Mroczne foty też mają swój klimat

Generalnie całość łączy się w ucieczkę przed wściekłym psem o zachodzie słońca przez las

Brakuje tylko stada kruków na niebie i jeden, który wydziobuje oko, gdy już tak leżysz bezwładnie sparaliżowany strachem...

-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez MarcinR » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:11
-
MarcinR
-
przez Garis » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:34
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez MarcinR » wtorek, 7 cze 2005, 10:50
Canona 350d
[ Dodano: 2005-06-07, 11:51 ]SatH^Raa napisał(a):MarcinR napisał(a)::) Pierwsze zdjecie nowy aparatem ...

nie do konca wyszlo ... ale pierwsze dlatego tu laduje ..
Prawde mówiąc w ogóle nie wyszło. Ostrość masz chyba dokładnie tam gdzie jej nie chciałeś mieć.


no niestety

teraz moja ukochana lektura na najblizsze tygodnie jest instrukcja obslugi ..

-
MarcinR
-
przez MarcinR » wtorek, 7 cze 2005, 12:21
-
MarcinR
-
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość