tak każdy ma ja jak patrze na jego podpis to widzę
"Lubisz mnie MadziUlka?"
Dzieki MadziUlka....dodam tylko,że łączy nas "coś"........Uwielbiam imię Ulka a z Madzią też mam duuużo wspólnego
tak każdy ma ja jak patrze na jego podpis to widzę
"Lubisz mnie MadziUlka?"
MadziUlka napisał(a):FiDo napisał(a):Morland napisał(a):Masz brudne spodnie![]()
na dole sie pochlalalem piwem, a na kolanach.. nie wiem skad to zabarwienie, normalnie go nie ma
Czy to aby napewno było piwo?

MadziUlka napisał(a):FiDo napisał(a)::lol: nie to nie to co myslicie.. poczatek imprezy, jeszcze nie musialema zreszta co ja sie bede tlumaczyl
Fido, a skąd Ty wiesz co my sobie pomyśleliśmy?
wiem i juz, spadowa 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości