Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Pigul » niedziela, 22 maja 2005, 09:03

i to jest wlasnie Fido fotografia reportazowa, najtrudniejsza jaka moze byc - nie ma czasu na ustawianie, musisz byc przewidywalny itd, itd.
proponuje udac sie po nauki do Karola Skiby
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 22 maja 2005, 12:16

umowcie sie moze na randke co?

Oczywiscie odnosze sie do rezolutnej Natalki i MarcinaR
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » niedziela, 22 maja 2005, 13:39

Pigul napisał(a):i to jest wlasnie Fido fotografia reportazowa, najtrudniejsza jaka moze byc - nie ma czasu na ustawianie, musisz byc przewidywalny itd, itd.
proponuje udac sie po nauki do Karola Skiby


osobiscie uwazam, ze najtrudniejsza jest fotografia nieuzyteczna, czyli artystyczna. ale fakt, reporterka jest bardzo trudna. przekonalem sie o tym wlasnie w piatek. nic tylko przepychanie sie z innymi fotografami i kamerzystami. ciagle ktos komus wchodzi w kadr. coraz to trzeba przykucnac, wychylic aparat tam, gdzie oko nie siega, badz przebiegnac sie kawalek. a Karola na pewno zapytam o wskazowki przy pierwszej lepszej okazji :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 22 maja 2005, 13:56

NataliaW napisał(a):FiDo, co masz dokładnie na myśli, mówiąc artystyczna?


wyrazanie mysli, emocji, stanu ducha poprzez fotografie. artysty, nie koniecznie modela. przedstawianie pewnych sensow literackich m.in. za pomoca gestow, symboli, kolorow, swiatla. fotografia z drugim dnem.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Pigul » niedziela, 22 maja 2005, 19:32

kadr artystyczny mozesz komponowac miesiacami - reportazowki nie
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 22 maja 2005, 21:21

zgadza sie, pod tym wzgledem na pewno. przy reporterce bardzo wazny jest refleks. przy artystycznej fotografii za to wazna jest wiedza o sztuce, ktora sie dlugo nabywa. i przede wszystkim wrazliwosc artystyczna, ktora sie wyrabia. a im bardziej przemyslana jest fota, tym wiecej jest warta
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 29 maja 2005, 16:11

a oto kolejna skromna porcja zdjec z juwenaliow, tym razem uniwerku.. tak sie bawila Lodz

na impreze wpadli mlodzi studenci, jak i ci starsi
Obrazek

mozna bylo sobie pojezdzic na przedziwnych kosiarkach do trawy
Obrazek

oraz polatac balonem
Obrazek

na estradzie pomyslano rowniez o paniach... :|
Obrazek

chociaz, panowie tez mieli na czym wzrok polozyc
Obrazek

Obrazek

ciekawostka bylo krecenie nowej wersji wideoklipu dla ostatniego przeboju Eric Prydz - Call On Me
Obrazek

wybrani miss i mister wygrali wycieczke do grecji...
Obrazek

niektorzy studenci szukali nowatorskich sposobow picia piwa
Obrazek

ale nie wszystkim wyszlo to na dobre
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Garis » sobota, 4 cze 2005, 20:30

Fido kończ imprezować i wrzuć coś dobrego na ruszt :) Cokolwiek...
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez kamila » sobota, 4 cze 2005, 21:01

'ciekawostka bylo krecenie nowej wersji wideoklipu dla ostatniego przeboju Eric Prydz - Call On Me ' :lol: po prostu sajgon.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sato » niedziela, 5 cze 2005, 01:11

fajne juwenalia.. u nas takich nie bylo :cry:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości